Minerály podľa vášho znamenia - Ryby

Je tu nový rok a s ním aj nová energia, nové nápady a nové možnosti. Buďte pripravení na rok 2020 s pomocou pozitívnych účinkov obľúbených minerálov!
Minerály podľa vášho znamenia - Ryby

Streda, 1. júl 2020

Rok 2020 v sebe nesie numerologické číslo 4. Štvorka je číslom stability a vytvárania silných základov, na ktorých môžeme neskôr stavať ďalšie naše sny. Aby sme mohli najskôr postaviť tieto nové základy našej silnejšej osobnosti, život nám prináša niektoré skúšky, ktoré nás nútia uvažovať o veciach a o sebe inak a tým sa posúvať ďalej. Možno to pre vás práve znie desivo, ale nie je sa čoho báť. Koľkokrát sme všetci boli v situácii, o ktorej sme si mysleli, že je zlomová, len aby sme z nej vyviazli v poriadku a omnoho silnejší? A okrem toho, stále platí, že príroda sa nám snaží neustále pomáhať a ani tentokrát to nie je výnimka. Minerálové kamene, ktorým vládnu rovnakí vládcovia ako vašim planétam, vás na ceste za lepším Ja môžu sprevádzať.

Základné rysy Rýb

Ryby prináležia elementu vody, a preto sú nielen veľmi intuitívne, ale tiež najviac empatické. Voda je znakom emócií, a preto ich môže občas dostihnúť menší splín, ale svoje emócie dokážu spracovať pomerne rýchlo a vďaka Jupiteru, ktorý je ich vládcom, sú hneď zasa tou kopou dobrej nálady.

Ich spoluvládcom je tiež mocný Neptún, takže Ryby nielen, že milujú vodu, ale milujú tiež hudbu, ktorá je často ich dorozumievacím prostriedkom. Celkovo sú Ryby veľmi kreatívni ľudia, ktorí premýšľajú za hranicami možností.

Ryby sídla v 12. astrologickom dome, a tým pádom majú úzke puto so spirituálnom a mystickými vedami. Tento dom symbolizuje samotu, takže dosť pravdepodobne celoživotne vyhľadávajú kútik sami pre seba, a to ako doma, tak na pracovisku. Ľudia narodení v znamení Rýb neradi pracujú v okolí mnohých ďalších ľudí, keďže sú veľmi senzitívni a okolné energie ich môžu pri práci vyrušovať.

Ak sa chceme naučiť užívať si život, mali by sme sa ísť opýtať človeka narodeného v znamení Rýb. Sú to skutoční pôžitkári a majú tendencie utekať od problémov a každodenného života. Sú rojkovia, ktorí radšej budú tráviť čas vo svojich myšlienkach a bujarých snoch.
Ako partner sú Ryby romantické, lojálne a radi sa starajú o svojich blízkych. Sú tiež tým najviac tolerantným znamením. Nie sú však práve akční, keďže veľmi radi trávia čas spánkom, ktorý je pre nich tým najväčším pôžitkom. Sú ten typ partnera, ktorý si rád sadne k televízii s dobrým jedlom a do desiatich minút filmu zaspí. Zato vás ale budú Ryby vždy podporovať, a to predovšetkým, ak uvidia, že vás nikto iný nepodporuje. Majú totiž slabosť pre podceňovaných.

Sila všetkých planét vo vašich rukách

Ryby pod vládou Jupitera sú veľmi intuitívni a empatickí ľudia. Ako vodné znamenie sú pod náporom vlastných pocitov, ktoré im pomôže harmonizovať Modrý čipkový achát a Fluorit. Krištáľ sa postará o sústredenú myseľ a duševnú silu. Ametyst a Angelit sú kamene, ktoré otvárajú najvyššiu čakru ku komunikácii s vyšším Ja, a zároveň majú vraj ochranné a liečivé účinky.

Ryby sú pod neustálym náporom vlastných pocitov, pretože sú ovládané vodou, a vďaka tomu cez ne prúdia neustále nové emócie. Už len to samé osebe je vyčerpávajúce, ale Ryby majú ešte k tomu do vienka danú veľkú empatiu, takže na seba preberajú aj energiu ostatných. Modrý čipkový achát, inak chalcedón, je ideálnym čistiacim kameňom, ktorý zároveň dodáva energiu a tlmí tieto vlny. Fluorit je ideálnym pomocníkom pre Ryby, ktoré chcú získať ešte hlbšie intuitívne pocity, a naslúchať svojmu vyššiemu Ja, keďže aktivuje vyššie čakry – tretie oko a korunnú čakru.

Rovnako tak sa aj Ametyst spája s najvyššou čakrou, ktorú dokáže harmonizovať a prebudiť v nás duchovný pokoj. Okrem toho je Ametyst kameňom samotného Jupitera, a tým je skutočne ideálnym ochranným minerálom pre všetky Ryby.

Či už si to Ryby uvedomujú alebo nie, sú znamením, ktoré je prirodzene napojené na spirituálnu scénu. Angelit je pre nich vraj tou správnou voľbou, pretože dokáže vybalansovať fyzické telo s duchovným tak, aby boli pevne zakotvené a nepoletovali neustále v inej dimenzii.

Krištáľ je skvelým kameňom, ktorý nielen, že funguje ako zosilňovač ostatných minerálov, ale tiež má skvelé účinky na sústredenie. Rybám dodá skutočne krištáľovú myseľ.

Nechajte sa inšpirovať v našej návodovej sekcii napríklad na výrobu tohto štýlového náramku.

DSC01623

Pripravte sa na rok 2020

Aj keď sme vyššie zmieňovali, že Ryby sú najradšej osamote alebo v pokoji svojho domova, tento rok sa nebudú spoznávať. Stanú sa omnoho viac extrovertnými a začnú vyhľadávať všetky kultúrne akcie a obvolávať starých priateľov. Môže za to Jupiter, ktorý vládne našej sociálnej persóne a tomu, ako dobre sa cítime v prítomnosti ostatných ľudí. Ryby tak tento rok majú veľkú šancu na to stať sa skutočným lídrom, keďže ich budú ostatní poslúchať a nasledovať. Je to tiež ideálny rok na to konečne začať pracovať z domu, založiť si svoj nový Youtube kanál alebo propagovať svoje ručne vyrobené doplnky online, pretože Jupiter v spojení s 11. astrologickým domom nám dodáva v tomto odvetví takmer garantovaný úspech. Jupiter je mocným pánom, ktorý sa rád baví a je symbolom šťasteny, takže kdekoľvek sa objaví, môžeme očakávať pozitívne výsledky.

Ryby môžu byť občas samotárske, ale to nemení nič na tom, že majú srdce na dlani a sú veľmi romantické. Rok 2020 pre nich bude úspešný aj po vzťahovej stránke a ak čakali na svoju životnú lásku, tento rok majú veľkú šancu ju skutočne nájsť. Ak si nie sú isté, ako ju spoznať, môžu sa orientovať znamením, ktoré sídli v ich 7. some symbolizujúcom vzťahy. Je to Panna, ktorá je veľmi praktická a svoju lásku ukazuje predovšetkým tak, že je veľmi nápomocná tým, na ktorých jej záleží.

Ten správny človek bude tiež orientovaný na detail, čo je veľmi dobrá vlastnosť predovšetkým pre Ryby, ktoré väčšinou vidia väčší obrázok, ale na detaily sa zameriavajú málokedy. Tento vzťah sa môže vyvíjať sprvu pomaly, čo môže Ryby zaskočiť, keďže sú vodné znamenie a voda je viac neuvážená než element zeme, ale ak sa Ryby naučia byť viac trpezlivé, nájdu tento rok toho správneho partnera pre život.

Zároveň môžu začať viac plánovať malé výlety, ktoré dlho odkladali, a v priebehu roka si uvedomia, že sa necítia tak frustrovane ako predošlé roky. Naopak, rok 2020 im pomôže oslobodiť sa od strachov a limitujúcich fóbií. V poslednom rade budú Ryby omnoho viac otvorené čisteniu starých vzťahov, napríklad s vlastnými súrodencami. Celkovo ich teda čaká veľmi dobrý rok, ktorý si môžu vykúzliť ešte krajším, a to nielen pomocou minerálov, ale hlavne pomocou svojich myšlienok a činov.

A my vám prajeme len to najlepšie do roku 2020!

DSC04639

Tento článok je určený k zábave. Ak si prajete vypracovať podrobný horoskop, obráťte sa na skúseného astrológa. Vyššie spomínané ezoterické účinky minerálov nezastupujú liečebnú ani inú odbornú pomoc.


Zaujímajú vás aj horoskopy pre iné znamenia?

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Baran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

 

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Štvrtok, 27. Január 2022

100%

Rychlost, spolehlivost. Zboží bylo dobře zabalené

Overený zákazník
Štvrtok, 27. Január 2022

100%

Na koralky.cz nakupuju už čtyři roky, vždy mi přišlo co jsem si objednala. Kvalita minerálních korálků je skvělá. Vyzkoušela jsem mnoho jiných obchodů s korálky, ale některé korálky mi přišli v…

+ Krásná kvalita korálků.

+Obchod mám již dlouhodobě vyzkoušený a vždy se k němu ráda vrátím.

- Bohužel cenově je dražší než ostatní obchody s korálky.

Overený zákazník
Streda, 26. Január 2022

100%

Lze koupit jednotlive mineralni koralky, kdyz vam staci 3 ks, nemusite kupovat celou pul snuru. Koralky jsou ve velmi slusne kvalite na koralky.