Minerály podľa vášho znamenia – Býk

Hľadáte minerály, ktoré sú nielen krásne, ale podporia aj vaše pozitívne vlastnosti? Ste tu správne. S nami nájdete nielen krásne kombinácie, ale tiež vysvetlenie, prečo sú presne pre vás tie pravé.
Minerály podľa vášho znamenia – Býk

Streda, 1. júl 2020

Numerologická hodnota tohto roka je 4. Štvorka, ako to už trošku logicky napovedá, je číslo stability. Hovorí sa jej tiež “číslo veľkého staviteľa”. Možno si práve hovoríte, že tak tento rok skutočne nevyzerá, avšak štvorka je spojená so všetkými druhmi systémov a s našimi zvykmi. Aktívne sa zameriava práve na ne a tie nefunkčné mení alebo buduje úplne nové. Tento rok bude v mnohých veciach zlomový. Poďte sa pozrieť, aké minerály sú najviac späté s vašou hviezdnou konšteláciou, aby ste sa naň mohli poriadne pripraviť.

Základné rysy Býkov

Býci v sebe nesú pomalšiu zemitú energiu, a keďže im vládne bohyňa lásky Venuša, radi si doprajú luxus a komfort. Fyzicky väčšinou ide o veľmi príťažlivých ľudí, ktorí majú magnetickú energiu a radi flirtujú. Hovorí sa, že Býci sú nielen veľmi lojálni priatelia, ktorí ochraňujú tých, na ktorých im záleží, ale tiež sú tí najvernejší zamestnanci.

Okrem toho sú skutočne tvrdohlaví, čo sa podpisuje aj na tom, že Býkom môžete zveriť akúkoľvek úlohu a môžete si byť istí, že ju neopustia, kým nebude dokončená. Radi sa vyžívajú nielen v komforte, ale tiež v materiálnych veciach, čo je dané všetkým zemitým znameniam. Z Býkov by si mali všetci brať príklad, keď príde na rad skutočný relax. Vedia to ako žiadne iné znamenie. Nepotrebujú na to knihu ani televíziu. Vypnúť dokážu takmer lusknutím prstov.

Býci sú skôr konzervatívni a majú v sebe eleganciu z dôb minulých. Ak ich ale niekto rozčúli, je skutočne zle. Ako partneri sú verní a radi sa páčia, a to isté vyžadujú od svojho partnera. Krása je pre nich dôležitá a radi zdobia aj svoj domov, na ktorý sú skutočne veľmi fixovaní.

Do roku 2020 v plnej sile

Býci v sebe ukrývajú vášnivú silu Venuše. Venuša je odjakživa spojená s láskou, a preto Býkom prospieva najviac ružová a zelená farba, ktorá sa spája so srdcovou čakrou. Ruženín a Avanturín túto čakru dokážu harmonizovať a môžu tak pomôcť nielen novým priateľstvám, ale tiež pozitívnej energii v ich aktuálnych vzťahoch. Okrem toho, aj keď sú Býci veľmi atraktívni, dokážu ich spraviť ešte príťažlivejšími.

Býci sú pomerne citliví a netúžia po konflikte, často si tak na seba môžu preniesť pocity viny po hádke, aj keď za nič nemôžu. Čierny pruhovaný achát dokáže tieto pocity viny vybalansovať a Býkov upokojiť. Fluorit je vraj ideálny kameň, ktorý pomáha zvýšiť sebadôveru a prehĺbiť analytické schopnosti a sústredenosť, ktoré Býkom občas chýbajú. Nie preto, že ich nemajú, ale preto, že sa občas nevedome zasnívajú. Citrín je ohnivý kameň, ktorý Býkom dodá energiu a pocit bezpečia. Okrem toho dodáva pocit vnútorného tepla, ktoré Býci majú radi, a tiež prejasňuje myseľ.

Ak sa vám táto kombinácia minerálov páči, môžete si z nich vytvoriť aj ochranný náramok na ruku. Všetky zmieňované minerály nájdete aj v kategórii Koráliky z minerálov. Stačí si k nim prikúpiť elastomer a doplniť náramok krásnym príveskom TierraCast.

DSC01902

Pripravte sa na tento rok

Tento rok bude pre Býkov v duchu skutočného sebapoznania. Mnoho Býkov bude mať tendencie ísť späť do školy alebo sa začať učiť nové remeslo. Prichádza veľa nových priateľov, ktorých nájdu buď v škole, alebo na cestách. Väčšinou pôjde o priateľov, ktorí budú pochádzať z inej kultúry.

Býci sa tento rok budú prevažne zameriavať na sebarealizáciu. Budú skúmať svoju podstatu a zmysel svojho života. Najnovšie budú chcieť robiť len veci, ktoré ich skutočne napĺňajú. Zameranie prichádza aj na ich fyzický vzhľad. Akoby konečne našli samých seba. Staré vzory a starých priateľov, ktorí už nerezonujú s týmto novým “Ja”, dosť pravdepodobne opustia. Je potrebné chvíľu skúmať podstatu vecí a ľudí, aby nerobili unáhlené závery a neuzatvárali priateľstvá, ktoré majú potenciál. Budú v sebe cítiť veľkú chuť na životnú zmenu, a preto je dobré uchovať si trpezlivosť, ktorá je Býkovi prirodzená, a veci skutočne premyslieť.

Tento rok je pre Býkov zlomový vďaka tomu, že v sebe nájdu skryté talenty a svoje nové záujmy sa budú snažiť zdokonaliť. Ku koncu roka budú presne vedieť, v čom vynikajú a môžu sa rozhodnúť, či tou cestou chcú ísť ďalej. Prebudí sa v nich kreativita a budú mať chuť tvoriť rukami.

Ich správanie, rovnako ako vzhľad, sa môžu razantne zmeniť. Zmení sa aj ich postoj k učeniu ostatných. Rovnako ako sami budú zameraní na získavanie nových znalostí, budú sa chcieť podeliť o tie svoje.

Rok 2020 bude priať aj ich milostnému životu a vnútornej pohode. Akoby so svojou vlastnou podstatou našli skutočné šťastie.

Pamätajte však na to, že skutočným vládcom vášho života ste predovšetkým vy. Môžete si tak vziať len informácie, s ktorými vnútorne súhlasíte.

A my vám ako vždy želáme do tohto roka len to najlepšie.

 

Tento článok je určený k zábave. Ak si prajete vypracovať podrobný horoskop, obráťte sa na skúseného astrológa. Vyššie spomínané ezoterické účinky minerálov nezastupujú liečebnú ani inú odbornú pomoc.


Zaujímajú vás aj horoskopy pre iné znamenia?

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Baran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

 

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 444+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Streda, 19. Január 2022

100%

Určite nakúpim z obchodu znova, skvelý výber a aj ceny! Všetko došlo v poriadku a pekne zabalené. :) Niektoré veci síce nemali na sklade, ale na dobré veci sa čaká. Palec hore!

+ veľmi široká ponuka sortimentu

Overený zákazník
Utorok, 18. Január 2022

100%

Vždy okamžité a kompletné vybavenie objednávky .

+ Všetko na jednom mieste.

Overený zákazník
Utorok, 18. Január 2022

100%

Doporučuji