Minerály podľa vášho znamenia – Rak

Minerály sú vo svete stále viac obľúbené nielen vďaka svojmu estetickému vzhľadu, ale predovšetkým vďaka tomu, že nám môžu pomôcť potlačiť niektoré vlastnosti a iné podporiť. Poďme sa pozrieť na tie pre vás.
Minerály podľa vášho znamenia – Rak

Streda, 1. júl 2020

Rok 2020 je skutočne zlomový. Napovedá o tom svetové dianie, ale tiež numerologická hodnota tohto roku, ktorou je štvorka. Štvorka sa viaže s niekoľkými základnými atribútmi. Je to číslo, ktoré, ako napovedá, nabáda ku stabilite. Hovorí sa jej dokonca „číslo veľkého staviteľa“. Symbolizmus tohto čísla je však omnoho hlbší, než sa zdá. V tarote je štvorka číslom odpočinku, v horoskope sa štvrtý dom viaže k nášmu domovu a času strávenému s rodinou. Z pozície astrológie je štvorka spojená so silou Mesiaca a prináleží práve Rakovi. Možno si hovoríte, že je tento rok úplne naruby, ale ešte nie je všetkým dňom koniec. Poďme sa pozrieť na to, ako z neho vyťažiť čo najviac.

Základné rysy Rakov

Hovorí sa, že kto sa chce naučiť milovať, musí sa opýtať Raka. Raci sú veľmi zaujímavé znamenie, pretože sa v nich človek často nevyzná. Na prvý pohľad môžu pôsobiť chladne, pretože rovnako ako raky, ktoré poznáme z dovoleniek, majú tvrdú škrupinu. Nie je ľahké s nimi nadviazať prvý kontakt a môžu pôsobiť všelijako. Ak si vás však pustia k telu, sú to veľmi lojálni priatelia.

Štvrtý astrologický dom sa viaže ku skutočnému domovu a k rodine, a preto sú tieto dve veci presne to, čo Raci vyhľadávajú zo všetkého najviac. Ak majú okolo seba svojich najbližších, sú skutočne šťastní. Hovorí sa, že sú to veľmi milujúci rodičia, ktorí majú silný ochranársky inštinkt. Občas až príliš silný a musia si dávať pozor na to, aby svoje dieťa zbytočne neizolovali. Majú tiež vysoké nároky na svoje deti.

V romantickej láske sú však úplne ojedinelí. Dostať sa im pod kožu nie je ľahké, ale akonáhle tam niekoho pustia, milujú bez zábran a sú schopní obetovať svoje šťastie pre svojho partnera. To pre nich občas býva nebezpečné. O svojho partnera sa starajú ako o oko v hlave a sú veľmi štedrí. Hovorí sa, že ak sa Raci zamilujú, sú oddaní do konca života.

Vzhľadom na to, že im ako jediným vládne Mesiac, ovplyvňuje ich charakter aj náladovosťou, ktorú často sami nedokážu pochopiť. Sú veľmi citliví, čo môže vyústiť do vzťahovačnosti, a ak im niekto ublíži, nevedia odpúšťať a držia si to v sebe veľmi dlho. Oceňujú však pravdu, keďže sami sú veľmi pravdovravní, a preto je dobré sa k nim vždy správať férovo.

Nielen do roku 2020 v plnej sile

Mocný Mesiac, ktorý vládne Rakom, vládne tiež našim pocitom. Vďaka tomu sú Raci tým najcitlivejším znamením, ktoré prežíva vnútorné pocity na úplne inej úrovni, než ostatné znamenia. Avanturín je vraj ideálny kameň, ktorý vám pomôže vybalansovať pocity frustrácie, ktoré sprevádza precitlivenosť. Otvára srdcovú čakru, učí sebaláske a podporuje duševné zdravie a pokojný spánok. Na harmonizáciu srdcovej čakry blahodarne pôsobí aj Ruženín, ktorý nás, okrem iného, učí odpúšťať.

Rak, ktorý je spojený s elementom vody a Mesiacom, bohužiaľ trpí výkyvmi nálad, ktoré často nemôže nijak ovplyvniť. S tým vám pomôže Biely howlit, ktorý údajne nielenže tlmí pocity podráždenosti, ale navodzuje stav hlbokého pokoja a uvoľnenia. Okrem toho pomáha vidieť veci také, aké sú, a ľahšie ich prijať. Napriek tomu, že sú Raci tým najviac milujúcim znamením, môžu sa tiež veľmi ľahko nahnevať. Môže za to vyššie zmieňovaná precitlivenosť. Karneol je vraj skvelý minerál na potlačenie hnevu a zlosti a pomôže nastoliť rovnováhu vašich myšlienok. Okrem toho tiež dodáva chuť do života.

Citrín je polodrahokam, ktorý symbolizuje teplo domova, ktoré Raci majú radi, a tiež údajne dodáva sebadôveru a pomáha prekonať pocity strachu a nespokojnosti.

Ak by ste si radi vytvorili jednoduchý náramok s motívom vášho horoskopu, môžete si tieto minerály nájsť v sekcii korálikov z minerálov, ktoré dokonca ponúkame aj v brúsenej verzii, navliecť si ich na elastomer a dozdobiť TierraCast príveskom. Náramok bude hotový za päť minút a zvládne ho skutočne každý.

DSC01566

Ako vyzerá váš rok podľa hviezd

Minulý rok bol pre Rakov pomerne zložitý, čo sa týka ich osobného života. Tento rok sú však omnoho silnejší a majú omnoho vyššie nároky na úroveň ľudí okolo seba, a hlavne na svojich životných partnerov. Je to akoby naraz vedeli presne, čo chcú a čo si zaslúžia. Tento rok sa pre nich tiež nesie v duchu introspekcie. Budú uvažovať a doterajších životných skúsenostiach a čo mohli urobiť inak, zvýši sa im sebadôvera a začnú sa viac rešpektovať a viac si veriť. Zamerajú sa na to, aby dosiahli len to najlepšie, a to najmä na poli ich milostného života. Ich milostný život bude tento rok len prekvitať a nájdu svoju spriaznenú dušu. Možno to bude na pracovisku, v škole alebo svoj náprotivok stretnú v priebehu nejakej obsluhy či v cudzej krajine. Jupiter im tento rok veľmi praje a vyplní im ich sny, čo sa týka finančnej istoty a milostného života. Zdá sa, akoby Raci tento rok priťahovala ženská komunita, ktorá im pomôže.

Tento rok budú Raci na ostatných pôsobiť ako životní radcovia. Ostatní k nim budú vzhliadať a budú k nim chodiť po rady. Raci budú mať dar ostatných liečiť svojím hlasom a svojimi slovami. Ak sa chcú dať na budovanie sociálnych sietí, tento rok je na to ten pravý. Aj keď je rok 2020 štedrý z pozície finančnej istoty, svoje investície si musia dobre zvážiť.

Tento rok nad sebou budú toľko premýšľať a aktívne meniť svoje negatívne stránky, že ku koncu roka budú mať pocit, že sú niekým iným, a budú na seba môcť byť hrdí.

Či už veríte, že planéty a hviezdy ovplyvňujú vaše životy alebo nie, verte na to, že hlavným vládcom vášho života ste vy, a preto prijmite len tie informácie, ktoré uznáte za vhodné.

Prajeme vám do tohto roka len to najlepšie a mnoho krásnych výtvorov!

 

Tento článok je určený k zábave. Ak si prajete vypracovať podrobný horoskop, obráťte sa na skúseného astrológa. Vyššie spomínané ezoterické účinky minerálov nezastupujú liečebnú ani inú odbornú pomoc.


Zaujímajú vás aj horoskopy pre iné znamenia?

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Baran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

 

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Utorok, 25. Január 2022

100%

Výběr v klidu domova, široká nabídka, rychlé dodání

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost