Minerály podľa vášho znamenia – Strelec

Nosíte minerálový náramok, ale nie ste si istí, či ste si vybrali tie správne minerály priamo pre vás? Pripravili sme pre vás stručný prehľad minerálov, ktoré sa hodia k vášmu znameniu a pomôžu vám prekonať prekážky a dosiahnuť vaše sny.
Minerály podľa vášho znamenia – Strelec

Nedeľu, 15. november 2020

Rok 2020, ktorý sa nesie v numerologickej hodnote čísla 4, obrátil mnoho starých vzorcov naruby. Je až paradoxné, že štvorke sa hovorí „číslo veľkého staviteľa“, ale realita je taká, že štvorka väčšinou všetko borí. Ak sa na tým zamyslíme do hĺbky, dáva to zmysel – štvorka prichádza na starú pôdu a skúma, čo treba opraviť, aby mohla postaviť nové a silnejšie základy. To, čo nebude do budúcna fungovať, musí ísť preč. Štvorka tiež korešponduje s oddychovou energiou a premýšľaním – akousi sebaanalýzou. Preto ak sa vám tento rok zdá byť úplne naruby, nezúfajte, zas bude lepšie. A aby bolo ešte lepšie, poďme sa pozrieť na to, aké minerály vám môžu pomôcť.

Základné rysy Strelca

Strelec je ohnivé znamenie pod vládou šťastného Jupitera. Majú radi zábavu a ich najväčším cieľom v živote je sloboda. Preto nie je dobré Strelcom hovoriť, čo majú robiť, pretože čoskoro budete počuť tresknutie dverí. Strelci si nenechajú poradiť a sú pomerne tvrdohlaví, ale zato majú väčšinou šťastie, takže aj keď vás neposlúchnu, väčšinou z toho vyjdú dobre.

Ich najlepším rysom je ich dobrá, optimistická nálada a tiež to, že sú za každé dobrodružstvo. Sú najlepšími partnermi na cesty, keďže chcú skutočne vyskúšať krásy novej kultúry so všetkým s tým spojeným. Strelci sú veľmi úprimní, čo je ich pozitívum aj negatívum. Ako priatelia vám vždy povedia, čo si myslia, ale občas to urobia aj keď sa ich nikto nepýta. Keďže im vládne ohnivý element, ak majú niečo na jazyku, musia to hneď povedať a často ich nezaujíma, ako to prijme druhá strana. Nerobia to preto, že by chceli ublížiť, ale preto, že je pre nich pravda dôležitá. Majú radi nezávislosť, takže s nimi nie vždy naozaj počítajte, a ani si neberte osobne, ak sa vám zdá, že sa správajú chladne. Sú to logicky uvažujúci ľudia a veľmi dlho premýšľajú, čo môže v druhých budiť dojem, že nemajú pocity. Vnútri však všetko prežívajú rovnako intenzívne ako ostatní (snáď okrem Škorpióna, ktorý prežíva všetko intenzívnejšie).

Do ďalšieho roka v plnej sile

Minerálové koráliky sú obľúbené vďaka svojim krásnym farbám a tiež preto, že sú všetkým známe ich silné ezoterické účinky.

Angelit navodzuje pocit pokoja a mieru, ktoré Strelcovi občas vnútorne chýbajú, keďže jeho ohnivý základ ho neustále tlačí dopredu a málokedy sa dokáže upokojiť. Okrem toho je to kameň spojený s anjelskou energiou, ktorá nám dodáva čistú lásku, ktorá sa hodí každému. Rovnako tak aj Sodalit pôsobí pokojne na našu psyché a zároveň pomáha prepájať analytiku s intuíciou. Strelec, ktorý neustále nad niečím báda a nevie utíšiť svoju myseľ, tak ocení to, že sodalit mu pomôže urobiť si v hlave poriadok. Avanturín je kameň spojený so srdcovou čakrou a učí nás porozumeniu a sebaláske. Je to kameň spojený s elementom vody, takže vraj utišuje naše rozbúrené emócie. Okrem toho dodáva radosť do života. Čierny pruhovaný achát je ochranný kameň, ktorý nás učí prijať sa takí, akí sme, a tiež nám dodáva sebadôveru a údajne prehlbuje naše sústredenie. Je to aj ideálny kameň na privolanie skutočnej lásky. Lapis lazuli nás učí vnímať svoje vyššie Ja ako radcu a naviguje náš život bez toho, aby nás do niečoho nútil.

Ak by ste si chceli vytvoriť z rovnakých minerálov náramok, nezabudnite sa pozrieť do sekcie drahých kameňov a minerálov, kde si môžete vybrať z niekoľkých veľkostí a dokonca aj brúsené minerály. Tie môžete spojiť na elastomere s TierraCast príveskom, alebo ak máte radšej pozlátené komponenty, poslúži vám nový OmegaCast prívesok so znamením Strelca.

DSC01618

Energia budúcich mesiacov pre Strelcov

Predchádzajúci rok bol pre Strelcov pomerne náročný, pretože cítili, že nemajú balans. Mnohí z nich sa nechali ovládnuť jedlom. Tento rok sa toto obráti a napriek tomu, že bol rok 2020 úplne naruby, Strelci boli akýmsi záhadným spôsobom nedotknutí a naopak, mali svoj život pomerne štruktúrovaný. Tiež sa viac zamerali na jedlo a na to, aby jedli lepšie. Celkovo bolo ich sústredenie viac zamerané na to, ako pôsobia na druhých, čo bude témou aj do ďalšieho roka. Ich vystupovanie a osobnosť na verejnosti pre nich bude dôležitá a budú sa sústreďovať nielen na svoje charakterové nedostatky, ale aj na svoju fyzickú schránku. Cieľom bude vytvoriť nové a silnejšie Ja. Už tento rok sa im to akosi podarilo, ich priatelia ich videli ako silnú osobnosť a často mohli dostávať otázky typu „ako to robíš?”. V pracovnej sfére si možno tento rok vytvorili nejakých nepriateľov a treba túto situáciu strážiť aj v ďalších mesiacoch, možno ide o kolegyne, teda o ženské pohlavie.

Keďže Strelci na ostatných pôsobili tento rok ako silné a krásne osobnosti, je možné, že im do života prišlo mnoho nových ľudí. Je však potrebné sústrediť sa na to, či sú s nimi títo ľudia len vďaka tomu, že si myslia, že z nich môžu niečo získať, alebo či sú to skutoční priatelia do života. Mali by sa teda sústrediť predovšetkým na to, aby boli skutoční a správali sa tak, ako sa vnútorne cítia. Netreba vystupovať za každú cenu ako silná osobnosť, občas je lepšie byť sám sebou, najmä preto, aby sme k sebe priťahovali tú správnu energiu. Strelci by sa tento rok mali zamerať na to, aby upustili od svojej chladnej masky a pustili si k sebe nových ľudí, pri ktorých cítia, že ich záujem o nich ne autentický. Môžu si tak nájsť skutočne verných priateľov.

Nezabudnite, že aj keď hviezdne planéty náš život môžu ovplyvňovať, najviac ho ovplyvníte vy svojou energiou a svojimi činmi, a preto necháme na vás, aké informácie si vezmete k srdcu.

V každom prípade vám prajeme len to najlepšie!

 

Tento článok je určený k zábave. Ak si prajete vypracovať podrobný horoskop, obráťte sa na skúseného astrológa. Vyššie spomínané ezoterické účinky minerálov nezastupujú liečebnú ani inú odbornú pomoc.


Zaujímajú vás aj horoskopy pre iné znamenia?

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Baran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 444+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

Obchod Korálki mi vyhovuje nabídkou a rychlostí dodání zboží.

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

velmi rychlé vyřízení

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

jako vždy jsem spokojená