Minerály podľa vášho znamenia – Lev

Páčia sa vám minerály a počuli ste, že majú aj schopnosti pomôcť vám prekonať niektoré prekážky a pomôcť v určitých životných sférach? Tak to ste tu správne, pripravili sme pre vás balíček minerálov na mieru!
Minerály podľa vášho znamenia – Lev

Štvrtok, 23. júl 2020

Numerologická hodnota tohto roka je štvorka, ktorá symbolizuje množstvo vecí, ktorým sa budete diviť. Po prvé, je to číslo spojené s balansom. Stačí si totiž predstaviť štyri nohy stoličky. Potom sa jej ale hovorí aj „číslo veľkého staviteľa“ a s touto energiou je spojený aj tento rok 2020. Možno si práve hovoríte, že tento rok tomu veľmi nezodpovedá, ale opak je pravdou. Číslo veľkého staviteľa sa sústreďuje na nové a stabilnejšie základy pre našu budúcnosť. Na to, aby sme tieto základy mohli postaviť, je potrebné sa najskôr pozrieť na staršie štruktúry a ich silu. Tie, ktoré sú slabé, potom spadnú, aby nedošlo k tomu, že začneme stavať na vrtkavom základe. Tento rok sa teda spája s určitou retrospektívou, a s tým sa tiež spája odpočinok a úplné prevrátenie doterajších zvykov. Ak sa chcete pozrieť, ako môžete túto energiu využiť vo svoj prospech, čítajte ďalej!

Základné rysy Levov

Levom vládne Slnko, ktoré nikdy nejde dozadu, a presne tak aj pri Levoch si môžete byť istí, že nikdy nebudú stagnovať a vždy budú mať plán na to, ako ísť dopredu. Ich prirodzené vlastnosti sú lojálnosť, stabilita a konzistentné správanie. Okrem toho sú veľmi dobrí a uznávaní priatelia, keďže pre svojich najbližších by urobili čokoľvek a veľmi im fandia. Fandia im tak dlho, kým sa sami necítia ohrození. To je jedna z menej obľúbených vlastností Levov. Musia si uvedomiť, že slnko svieti na všetkých a žiara jedného neobmedzuje ich vlastné predstavenie.

Sú tiež veľmi štedrí, a to nielen finančne, ale tiež čo sa týka kvalitne stráveného času a ako psychická podpora svojich najbližších. Lev je zvyknutý na to pracovať na niekoľkých frontoch naraz, a preto, keď sú iní unavení, Lev bojuje ďalej. Možno aj preto sú prirodzení vodcovia.

Keďže v sebe majú element ohňa, sú vášniví a dynamickí, o zábavu je s nimi vždy postarané.

Levy majú skutočne veľké srdce a radi svojich blízkych obdarovávajú. Občas však môžu byť tiež egoisti a môže sa u nich prejaviť závisť alebo žiarlivosť. Majú sklony k majetníctvu. Na druhej strane o to, čo majú, sa s úctou starajú. Keďže v sebe majú prirodzenú slnečnú žiaru, môžu sa skvele uplatniť na poli showbiznisu, keďže ostatných veľmi ľahko priťahujú. Tiež sú často ospevovaní za svoju guráž a statočnosť.

Prežite 2020 v plnej paráde

Minerály sú obľúbené nielen pre svoje krásne farby a zaujímavé kresby, ale predovšetkým tiež pre svoje metafyzické schopnosti. Vo svete sú stále viac obľúbené predovšetkým vďaka tomu, že dokážu vybalansovať naše prirodzené vlastnosti, a to ako tým, že potláčajú naše negatívne vlastnosti, tak zároveň tým, že tie pozitívne dokážu vyzdvihnúť. Možno si nie ste istí, aké minerály sa hodia priamo pre vás, a preto sme vám túto odpoveď chceli uľahčiť.

Citrín je minerál, ktorý je spojený so slnkom. Levom dodáva novú energiu na to, aby si mohli ísť splniť svoje ambície. Zároveň má hrejivú energiu a upokojujúce pozitívne účinky na našu psyché, takže dokáže Levov na ceste za lepším zajtrajškom harmonizovať. Tigrie oko, rovnako ako citrín, dodáva energiu, a zároveň napomáha pôsobiť proti pocitom samoľúbosti a egocentrizmu. Keďže je Lev slnečné znamenie, ktoré má v sebe rýdzu ohnivú energiu, môžu často vzplanúť na základe maličkosti. Tigrie oko sa postará o to, aby nekonali na základe citov, ale premýšľali nad vecami logicky a svoje správanie tak mohli tlmiť. Oba tieto minerály sú silne pozitívne kamene, ktoré dodávajú tiež radosť a vytrvalosť. Krištáľ v sebe skrýva moc všetkých minerálov, a preto pôsobí ako zosilňovač ostatných kameňov a tiež našich vlastností. Ak sa teda sústredíte na to, čo chcete dokázať, je to ideálny kameň na manifestáciu vašich prianí. Je tiež známy tým, že dodáva energiu a pomáha pri koncentrácii, ktorá je pre ambiciózneho Leva veľmi dôležitá. Ónyx je vraj kameň, ktorý odráža negatívnu energiu a dodáva vytrvalosť. Tá Levom rozhodne nechýba, ale vzhľadom na to, že si na seba občas berú viac úloh než ostatní, je ónyx ideálny nielen na to, aby mohli ísť ďalej, ale tiež na to, že dokáže pomôcť v ťažkom období a zvyšuje sebavedomie. Vločkový obsidián údajne podobne ako ónyx tlmí negatívnu energiu, a to ako tú okolitú, tak vnútornú, a dodáva pocit bezpečia a pevnej pôdy pod nohami, ktorú Levy občas môžu stratiť, keďže sú toľko poháňaní ísť dopredu.

Ak vás tieto minerály zaujali, nezabudnite, že ich ponúkame tiež vo forme korálikov, ktoré ľahko navlečiete na elastomer a môžete ich dozdobiť priloženým príveskom TierraCast s vaším znamením. Koráliky ponúkame tiež v brúsenej forme a vo forme zlomkov. Inšpirovať sa môžete napríklad týmto náramkom pre Leva.

DSC01598

Majte rok 2020 pod kontrolou

Tento rok sa Levy konečne dostanú späť k svojej moci. Minulý rok sa totiž cítili vyťažení a mali pocit, že toho veľa nestíhajú. Hlavne čo sa týka balansovania ich osobného života a koníčkov s pracovnou sférou. Tento rok sa však karty obrátia a budú opäť vášnivo pracovať na projektoch, ktoré ich robia šťastnými, či už sú pracovné, školské alebo záľuby vo voľnej chvíli. Tiež nájdu nové záľuby a dokonca sa im bude dariť spojiť ich talent a hobby s profitujúcou stratégiou, takže z neho budú môcť vytvoriť regulárny príjem.

Celkovo budú tento rok omnoho viac optimistickí. Všeobecne platí, že aj keď sa Levy prezentujú ako vodcovia svorky, vnútri sa často cítia ohrození a neveria si. Sú veľmi sebakritickí. V roku 2020 však začnú vnímať svoje talenty a pochopia, v čom skutočne excelujú. Získajú nevídanú sebavedomosť a začnú robiť veci, ktorých sa skôr báli.

Je možné, že budú chcieť, aby sa veci diali rýchlejšie, čo im dodá pocit nervozity, ale je dôležité si uvedomiť, že táto energia je dôležitá na to, aby sa všetky ich talenty a možnosti mohli postupom času prejaviť. Ideálne je teda dôverovať, že všetko pôjde, ako má, len to nebude zo dňa na deň.

Minulý rok sa Levy dali na dráhu športovania a zdravšej stravy, tento rok sa v tomto odvetví ešte zlepšia. Rovnako tak na poli ich kreativity. Dôležitú rolu pre nich budú hrať ženy, ktoré im môžu v niečom pomôcť. Najmä ak ide o pracovné kolegyne.

Začnú tiež byť viac orientovaní na detail a pocítia vnútorné uvoľnenie, ktoré sa im minulý rok nedostávalo.

Aj keď prvá polka tohto roka až tak nepraje ich milostnému životu, od druhej polky sa všetko obráti a Levy nájdu konečne nielen svoju spriaznenú dušu, ale tiež mnoho nových loajálnych priateľstiev, ktoré budú postavené na vzájomnej podpore a spoločných koníčkoch. Tieto priateľstvá budú mať dlhé trvanie a pomôžu im v dosiahnutí ich životného cieľa.

 

Tento článok je určený k zábave. Ak si prajete vypracovať podrobný horoskop, obráťte sa na skúseného astrológa. Vyššie spomínané ezoterické účinky minerálov nezastupujú liečebnú ani inú odbornú pomoc.


Zaujímajú vás aj horoskopy pre iné znamenia?

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Baran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

 

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 444+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Nedeľu, 16. Január 2022

100%

Koraliky su pekne vypracovane a vyzeraju este lepsie ako na obrazku

Overený zákazník
Sobota, 15. Január 2022

100%

som spokojný, doporučujem kontakt

+ Rýchlosť, spoľahlivosť

Overený zákazník
Sobota, 15. Január 2022

100%

dobry