Minerály podľa vášho znamenia – Baran

Pripravte sa poriadne na rok 2020. Trebárs už len tým, že zistíte, ktoré minerály môžu rozvinúť vaše najlepšie povahové rysy, aby ste mohli tento rok skutočne zažiariť.
Minerály podľa vášho znamenia – Baran

Streda, 1. júl 2020

Určite ste tento rok už od svojich známych počuli, že „niečo na tomto roku je“. Možno ste to už aj sami pocítili. My sami sa neustále vyvíjame vďaka skúsenostiam, ktoré naberáme. Aj hviezdy a planéty sa pohybujú, a každý rok tak v sebe nesie energiu určitého čísla. Tento rok sa viaže k číslu 4, ktorému sa hovorí “číslo staviteľa”. Staré vzory nás budú opúšťať a my si začneme vlastnou pilnosťou budovať nové zvyky a nové ja. Pozrite sa na to, ktoré minerály vás môžu na tejto ceste podporiť.

Základné rysy Baranov

Baran je ohnivé znamenie, ktoré sa viaže s prvým astrologickým domom. Prvý dom je sústredený na seba samého, a možno preto sa Baran môže občas javiť ako sebec. Nie vždy je to pravda. Baran je láskyplný a vďaka ohnivému elementu, ktorý v ňom plápolá, je veľmi vášnivý. Ak niečo chce, znamená to, že to preňho má skutočnú hodnotu a nielen, že si za tým pôjde hlava nehlava, ale bude to aj opatrovať ako oko v hlave.

Keďže ide o prvé slnečné znamenie, Baran je spájaný s energiou jednotky. To vypovedá samé o sebe. Ak niečo robí, chce to robiť poriadne a chce byť prvý a jedinečný. To je jeho skutočná hnacia sila. Baran je veľmi motivovaný a energický, čo z neho robí prirodzeného vodcu. Niet sa čomu diviť. Jeho vládcom je maskulínny boh vojny Mars.

Medzi jeho pozitívne stránky rozhodne patrí jeho optimizmus. Baran vidí možnosti tam, kde ich ostatní nevidia. Dokáže sa tiež rýchlo rozhodovať, čo môže viesť k impulzívnemu správaniu. Negatívnymi aspektmi jeho charakteru sú potom netrpezlivosť a nediplomatickosť. Baran rád podáva informácie rýchlo a stručne, aj keď to občas bolí. Na druhej strane očakáva rovnakú surovosť aj od ostatných.

Do nového roka s novým “Ja”

Keďže je Baran jediné znamenie, ktorému vládne Mars, má v sebe nadbytok maskulínnej sily. Znamená to, že ak si niečo zaumieni, ide si za tým za každú cenu, kým to nedostane. Taká vlastnosť sa častokrát hodí a Baran by mohol rozdávať energiu tam, kde druhí o veciach len hovoria. Občas by sa ale mal aj nadýchnuť a o veciach najskôr popremýšlať z inej perspektívy. Na to je ideálny Hematit, ktorý vám pomôže zachovať chladnú hlavu. Silu Marsu sa však nesnažte vedome potláčať, pretože to nie je možné. Namiesto toho je potrebné naučiť sa ju správne balansovať a vedieť, do akých životných sfér ju nasmerovať. S tým vám pomôžu Karneol a Červený jaspis. Tieto minerály sú oddané práve tejto planéte a nielen, že sú schopné vás ochrániť pred vlastnou negatívnou energiou, ale sú tiež ideálne na sústredenosť. Baran máva silnú koreňovú čakru. Zaujíma ho materiálny svet a vlastná sexualita. Na harmonizáciu tejto čakry bude ideálny Ametyst. Avanturín vám zasa vraj pomôže navodiť pocity hlbokého pokoja a stlmiť vnútorný plameň, aby nedošlo k vyhoreniu.

Ak v sebe chcete podporiť silu bojovníčky, pozrite sa na náušnice bohyne Atény, ktorá je ženským náprotivkom boha Marsa.

Môžete si tiež navliecť jednoduchý náramok s korálikmi z Ametystu vytvorený špeciálne pre Barana.

DSC01617

Zaostrené na rok 2020

V tomto roku hviezdy Baranovi skutočne priali. Všetko to úsilie, ktoré Barani dokážu vložiť do svojich projektov, by malo tento rok vykryštalizovať do úspechu. Jupiter sa tento rok postará o to, aby sa Baran nenudil. Zatiaľ čo iné znamenia budú prežívať tento rok v duchu introspekcie, Baran bude všetkým na očiach. Baran je rád stredobodom pozornosti a tento rok mu to skutočne dopraje. Ak ste umelci alebo roky pracujete na dôležitej kreatívnej alebo biznisovej idei, tento rok vám pomôže k tomu, aby vám ľudia načúvali. Baran býva často populárny, už len preto, že je tak autentický a dokáže povedať na plné hrdlo veci, ktorých sa ostatní boja. Tento rok sa stanete ešte viac úprimní nielen k ostatným, ale tiež k sebe. Nájdete v sebe nové skryté kvality a zistíte o sebe, že niektoré veci už vám nie sú na prospech. Nechajte ich ísť, a rovnako tak aj ľudí. Do života vám príde mnoho nových priateľov, ktorí budú na rovnakej vlne ako vy.

Tento rok sa nesie v duchu vnútornej spirituality, ktorú v sebe nájde aj Baran. Budete sa strániť starých sociálnych vzorov. Niektorí z vás dokonca môžu začať verejne vystupovať proti ideám, s ktorými nesúhlasia.

Pre kariérny rast Barana bude tento rok skutočne zlomový, stačí sa len sústrediť na správne veci a pôjde to samé.

Aj my vám želáme mnoho úspechov a nezabudnite na to, že najvyšším vládcom vášho života ste vy, a preto si odneste len informácie, ktoré s vami rezonujú.

DSC04632

Tento článok je určený k zábave. Ak si prajete vypracovať podrobný horoskop, obráťte sa na skúseného astrológa. Vyššie spomínané ezoterické účinky minerálov nezastupujú liečebnú ani inú odbornú pomoc.


Zaujímajú vás aj horoskopy pre iné znamenia?

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Baran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

 

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Příjemné prostředí a ochotná prodavačka