Minerály podľa vášho znamenia – Škorpión

Minerálové koráliky pozná snáď naozaj každý. Sú obľúbené nielen vďaka nádherným farbám, ale predovšetkým pretože sa verí v ich ezoterické účinky, ktoré nás dokážu podporiť a vybalansovať negatívne vnútorné aspekty. Viete, ktoré minerály sú ako stvorené priamo pre vás?
Minerály podľa vášho znamenia – Škorpión

Nedeľu, 15. november 2020

V roku 2020 nastalo mnoho zmien, aj keď celý svet utíchol. Tieto svetové okolnosti perfektne korešpondujú s numerologickou hodnotou tohto roka, ktorou je štvorka. Štvorka je „číslo veľkého staviteľa” a aj keď to znie, ako by podnecovala aktívnu činnosť, opak je pravdou. Štvorka je totiž číslo, ktoré sa zameriava na starú stavbu, staré systémy, a skúma ich, aby vedela, ktoré systémy môžu zostať a ktoré musia spadnúť. Nie je totiž možné stavať na spráchnivelých základoch. Štvorka je teda akýmsi paradoxom, kedy staviame najskôr prevažne v našej mysli. Nabáda nás k odpočinku a retrospektíve predtým, než príde číslo päť a my sa môžeme pustiť do práce a zmien, ktoré sú potrebné. Možno aj na vás doľahla ťažoba tohto roka a radi by ste konečne dosiahli vnútorný pokoj. Nechajte matičku prírodu, aby vám s tým pomohla, a poďme sa pozrieť na to, aké minerály vám prinesú harmóniu.

Základné rysy Škorpióna

Škorpión je veľmi tajomné znamenie pod vládou Pluta. Vo Védskej astrológii je pod vládou ohnivého Marsu, a preto majú títo ľudia veľmi uhrančivý pohľad a dokážu ľahko vybuchnúť. Vidieť do Škorpióna je takmer nemožné, sú to totiž skvelí herci. Dokážu si udržať masku, za ktorú vás nepustia, a práve preto sú tak neskutočne príťažliví. Sú veľmi známi aj pre svoju vášeň vo vzťahoch a preto, že nikdy nezabúdajú a nikdy neodpustia. Preto je dobré Škorpióna nikdy nenahnevať, pretože to môže mať fatálne následky. Na druhú stranu, Škorpióni sú veľmi oddaní a lojálni priatelia, ak vás k sebe pustia. Pre svojich najbližších by urobili čokoľvek. Ostatní ich veľmi nezaujímajú.
Vzťah so Škorpiónmi je veľmi dramatický, keďže v sebe nesú element vody a nie sú veľmi stabilní. Možno práve preto sú však tak obľúbení, nikdy sa s nimi totiž nebudete nudiť. Nemajú radi stereotyp a nejde o ľudí, ktorí sú voľnomyšlienkármi. Často sa zamyslia a nepovedia, nad čím premýšľajú. Nepotrebujú lichôtky a ani od nich lichôtky často nečakajte.

Škorpióni milujú tajomno a mysteriózny svet. Kde sa ostatní boja, Škorpióni sa vyžívajú. Milujú detektívky, okultný svet a hľadanie pravdy, vďaka tomu sú skvelými detektívmi. Ak Škorpión miluje, miluje celým srdcom a jeho láska bude skutočne silná.

Prežite nielen rok 2020 vo vnútornej pohode

Minerály nie sú len obyčajné kamene, ktoré pekne vyzerajú. Sú to kusy živej prírody, ktoré rastú a nesú v sebe rôznu energiu, ktorá blahodarne pôsobí na našu psyché. Každý minerál v sebe nosí energiu, ktorá korešponduje s určitou planétou, a vďaka tomu môžeme vybalansovať určité hviezdne aspekty, ktoré sa viažu k nášmu životu alebo nášmu charakteru.

Vločkový obsidián je ideálnym kameňom pre Škorpiónov, ktorí podvedome priťahujú temnejšiu negatívnu energiu, ktorú potom filtrujú. Vločkový obsidián je silne ochranný kameň, ktorý vraj odráža negatívne vplyvy, a zároveň vie vyniesť na povrch skrytú pravdu, ktorú Škorpióni neustále hľadajú. Karneol je kameň zasvätený Marsu a dokáže vybalansovať ohnivú náladu, ktorá Škorpiónov môže sprevádzať. Škorpióni ľahko vybuchnú a dlho v sebe držia hnev. Karneol do seba túto ohnivosť dokáže natiahnuť a chráni tak svojho majiteľa pred dlhými prejavmi hnevu. Zároveň údajne dodáva sebadôveru a chráni naše myšlienky pred negatívnymi aspektmi. Angelit podporuje vnímavosť, ktorá môže Škorpiónovi občas chýbať, keďže je zameraný na svoj vnútorný svet. Prebúdza v nás aj pocit zľutovania, ktorý Škorpiónom chýba. Hovorí sa, že nás spája s anjelskou sférou a dodáva nám pocit hlbokého pokoja a mieru. Hematit korešponduje so zemitou energiou a dodáva stabilnú pôdu pod nohami, odvahu a rozhodnosť konať. Tigrie oko je ďalší ochranný kameň, ktorý nás dokáže podporiť v ťažkom životnom období, dodáva vraj energiu a vitalitu, prináša bohatstvo a učí nás konať na základe rozumu namiesto svojich citov. Pre Škorpiónov, ktorí sú poháňaní elementom vody, a teda prevažne konajú na základe svojich pocitov, je to preto ideálny kameň, ktorý ich dokáže upokojiť a preniesť energiu do mysle, ktorá dokáže veci poriadne zanalyzovať.

Ak si chcete vytvoriť jednoduchý náramok pre Škorpióna a chcete pri tom využiť priložený TierraCast komponent, inšpirujte sa tu.

DSC01890

Čo vás čaká tento rok

Tento rok sa Škorpiónom bude dariť. Minulý rok v sebe prebudili nový záujem a nový talent, v ktorom budú tento rok pokračovať, alebo by mali. Tento talent je spojený s ich nadaním učiť ostatných. Keďže je Škorpión znamenie, ktoré je spojené s okultizmom, môže ísť o oblasť spirituality, veštenia, astrológie alebo podobnej okultnej vedy. Ak majú v hlave myšlienku napísať knihu alebo sa stať hovorcom, tento rok im bude priať.
Jupiter im však posvätí všetky projekty, na ktoré sa chcú sústrediť, stačí si len vybrať.
Škorpióni majú tendenciu byť zaseknutí v ich komfortnej zóne a snívať. Tento rok sa však konečne odhodlajú ísť ďalej za hranice komfortu a začnú pracovať na niečom, o čom dlho snívali. Tiež začnú viac cestovať. To všetko môžu spojiť aj v ich novej kariére, ktorá sa môže pohybovať v oblasti cestovného ruchu, turizmu alebo písania kníh.

Typická paranoja, ktorá Škorpiónov často sprevádza, ich tento rok nebude toľko trápiť, budú totiž sústredení na prácu.

V ich milostnom živote sa im bude dariť a stretnú svoju lásku, možno práve na cestách. A možno pôjde o staršieho človeka, ktorý pracuje v tradičnom akademickom zamestnaní. V domácnosti alebo v rodinnom okruhu sa prejaví akási karma, ktorá bude musieť byť vyčistená, ale ich súrodenci k nim budú vzhliadať.

Ak premýšľali nad kúpou novej elektroniky, tento rok je na to ideálny.

Nezabudnite, že kamene majú určitú moc, rovnako ako planéty, ale hlavným spisovateľom vášho životného príbehu ste vy, a preto sa sami rozhodnite, čo s vami rezonuje.

Prajeme vám mnoho úspechov a krásnych výrobkov!

 

Tento článok je určený k zábave. Ak si prajete vypracovať podrobný horoskop, obráťte sa na skúseného astrológa. Vyššie spomínané ezoterické účinky minerálov nezastupujú liečebnú ani inú odbornú pomoc.


Zaujímajú vás aj horoskopy pre iné znamenia?

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Baran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 444+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Nedeľu, 16. Január 2022

100%

Koraliky su pekne vypracovane a vyzeraju este lepsie ako na obrazku

Overený zákazník
Sobota, 15. Január 2022

100%

som spokojný, doporučujem kontakt

+ Rýchlosť, spoľahlivosť

Overený zákazník
Sobota, 15. Január 2022

100%

dobry