Minerály podľa vášho znamenia – Blíženci

Polodrahokamy sú fascinujúce nielen vďaka svojim nádherným farbám a vzorom, ktoré vytvorila sama príroda, ale tiež pretože nás dokážu podporiť. Poďme sa pozrieť, ktoré sa hodia pre vás!
Minerály podľa vášho znamenia – Blíženci

Streda, 1. júl 2020

Rok 2020 je veľmi zlomový rok, ktorý v sebe nesie numerologickú hodnotu čísla 4. Štvorka je číslo symbolizujúce stabilitu a zároveň vegetáciu. Kto pozná tarotovú kartu štvorku mečov, pochopí, že je skutočne číslom sebareflexie. Napriek tomu, že sa jej hovorí “číslo veľkého staviteľa”, často ju sprevádza najskôr prerovnanie všetkých doterajších životných zvykov. Na tomto čistom poli sa potom stavajú nové základy. Ak vás zaujíma, akým spôsobom tohtoročná štvorka môže ovplyvniť priamo vás a ako z 2020 stále môžete vytvoriť veľmi úspešný rok, čítajte ďalej.

Základné rysy Blížencov

Blíženci sú znamenie pod vládou netrpezlivého Merkúra, ktorý im dal do vienka talent výrečnosti. Vďaka tomu, že sú vzdušné znamenie, ktorému sa roja myšlienky v hlave rýchlejšie než ostatným znameniam, sú veľmi komunikatívni a v komunikácii sú neskutočne pohotoví. Okrem toho, ako už napovedá ich vyobrazenie, dokážu druhého skvele zrkadliť tak, aby sa im dalo ľahko porozumieť. Vďaka tomu je ich ideálna kariéra v predaji, marketingu, médiách alebo v politike.

Sú veľmi priateľskí a majú skvelý zmysel pre humor. Ich názory sú však veľmi premenlivé, čo je dané všetkým znameniam, ktoré ovláda Merkúr. Rovnako tak Merkúr všetkým svojim znameniam dodáva akýsi pocit nervozity, keďže vládne nervovej sústave. Aj Blíženci ho v sebe nesú a často z nich tak môže sálať pocit roztržitosti.

Vzhľadom na to, že často menia názory, nemajú problém od základu zmeniť svoj život ako lusknutím prstov. Omnoho ľahšie sa tak vyrovnávajú so životnými zmenami, čo je ich obrovská výhoda. Neradi si hľadajú rutinnú prácu a stereotyp, pretože majú radi nové výzvy. Ako priatelia sú veľmi obľúbení, pretože dokážu druhým ľahko porozumieť. Nie sú vždy tí najviac dochvíľni, ale dokážu robiť viac vecí naraz.

Pripravte sa na rok 2020

Tento rok je skutočne zlomový v mnohých ohľadoch, ale vy sa ho nemusíte báť. V sebapoznaní je sila a ľudia sa častokrát vracajú k matke prírode, aby ich o sebe niečo naučila. 

Keďže Blížencom vládne vzdušný Merkúr, ktorý je povestný svojou rýchlosťou, Blíženci môžu občas rozprávať rýchlejšie, než zvážia svoje slová. Následne potom ľutujú to, čo povedali. S harmonizáciou tejto vzdušnej energie môže pomôcť Tigrie oko, ktoré v sebe nesie pomalú zemitú energiu a tlmí tieto unáhlené prejavy. Citrín je vraj ďalší kameň, ktorý dokáže vybalansovať niektoré z negatívnych aspektov Merkúra, najmä vyššie zmienenú nervozitu. Má upokojujúce účinky a Blížencom pomôže sa vnútorne spomaliť.

Na druhej strane by bola škoda tlmiť dar komunikácie a rýchlych nápadov, ktoré k Blížencom chodia veľmi ľahko. Tomu pomôže Krištáľ, ktorý nielenže podporuje sústredenosť, ale funguje tiež ako zosilňovač. Ako sme už zmieňovali, Blíženci sú radi na voľnej nohe a často odmietajú stereotyp, ktorý bohužiaľ sprevádza niektoré životné oblasti. Fluorit je ideálny kameň, ktorý dodáva systém a Blížencom pomôže pochopiť, že troška stereotypu nikomu neuškodí. Modrý čipkový achát je potom ideálny kameň na načerpanie novej energie, ktorá sa bude Blížencom hodiť po všetkom tom dlhom premýšľaní.

Ak sa vám tieto minerály páčia, môžete si z nich vytvoriť jednoduchý náramok. Stačí sa pozrieť do kategórie Drahých kameňov a minerálov a koráliky navliecť na elastomer. Koráliky však môžete doplniť aj strieborným alebo pozláteným spájacím dielom vo vašom znamení a navliecť ich na Shamballa šnúru alebo na nylónové lanko.

DSC01613

Na čo sa pripraviť tento rok

Rok 2020 prinesie Blížencom mnoho zmien. Jupiter kompletne prehádže všetky ich doterajšie životné zvyky a Blíženci pocítia ešte väčšie nutkanie na životnú zmenu. Budú premýšľať o zmene práce alebo školy. Ich každodenné zvyky ich tiež prestanú baviť a začnú vymýšľať plány na vytvorenie nového Ja. Môže to znamenať zmenu nielen v týchto veľkých oblastiach, ale tiež trebárs len zmenu účesu alebo štýlu obliekania.

Zmena pravdepodobne príde aj v súkromnom živote na poli osobných vzťahov a v oblasti domova. Možno to bude len malá renovácia domácnosti, ale môže to tiež znamenať to, že sa budú chcieť odsťahovať do iného mesta, alebo dokonca do inej krajiny. Môžu sa tiež začať zaujímať o mysticizmus a astrológiu.

Tento rok bude pre Blížencov zlomový v tom, že sa na všetko začnú pozerať z inej perspektívy a svoj život a každú jeho malú časť budú dopodrobna skúmať. Začnú potom prehodnocovať nielen veci, ale tiež ľudí vo svojom okolí. Môže to znamenať, že sa budú chcieť osamostatniť alebo zmeniť životného partnera. Je však dôležité si uvedomiť, že tieto veci je potrebné skutočne dôkladne preskúmať a počítať aj s budúcnosťou predtým, než sa pustia do nejakej razantnejšej alebo kontroverznej zmeny.

Tento rok sa tiež ponesie v duchu prečisťovania rodinných vzťahov. Aj keď budú mať Blíženci problém s okolitými ľuďmi a budú sa musieť naučiť byť trpezliví, hodnota rodiny pre nich vzrastie a niektoré vzťahy sa dokonca veľmi posilnia.

Koncom roka sa táto energia uvoľní. Blíženci zvoľnia a začnú v sebe pociťovať pokojnejšie a pomalšie tempo.

Rovnako ako vždy je však potrebné mať na pamäti to, že aj keď nám vládnu určité planéty, naším hlavným vládcom sme my, a preto si k srdcu vezmite len tie informácie, s ktorými rezonujete.

A my vám želáme, aby tento rok bol pre vás skutočne úspešný.

DSC04624

 

Tento článok je určený k zábave. Ak si prajete vypracovať podrobný horoskop, obráťte sa na skúseného astrológa. Vyššie spomínané ezoterické účinky minerálov nezastupujú liečebnú ani inú odbornú pomoc.


Zaujímajú vás aj horoskopy pre iné znamenia?

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Baran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

 

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Příjemné prostředí a ochotná prodavačka