Minerály podľa vášho znamenia – Váhy

Obľúbené minerály sú stále viac populárne, aj keď by sa mohlo zdať, že to už nie je ani možné. Prírodné koráliky v sebe totiž nesú kúsok matičky zeme, ktorá nielen lieči, ale vie aj naslúchať a viesť nás. Ktoré sa hodia vám?
Minerály podľa vášho znamenia – Váhy

Nedeľu, 15. november 2020

Rok 2020 v sebe nesie energiu štvorky, ktorá sa špecializuje na budovanie nových štruktúr. Áno, je nám jasné, že teraz krútite hlavou a hovoríte si, že to snáď ani nie je možné a vôbec to nesedí, ale opak je pravdou. Štvorka je mocné číslo numerológie, ktorej sa hovorí „veľký staviteľ“. Veľký staviteľ je číslo, ktoré sa sústreďuje na sledovanie starých štruktúr, ktoré potom borí, aby mohlo nastoliť štruktúry nové a lepšie. Možno si teda hovoríte, že to, čo sa okolo nás deje, je len nočná mora, ale nebojte sa, ku koncu je vždy všetko dobré. A aby to bolo ešte lepšie, pozrieme sa na to, ako priamo vám môžu minerály pomôcť.

Základné rysy Váh

Váhy sú pod vládou krásnej Venuše, a preto často ide o ľudí, ktorí sú príťažliví. Radi o seba dbajú a rovnako tak túžia aj po tom, aby ich svet okolo bol esteticky krásny. Ich obľúbenou činnosťou je umenie v akejkoľvek forme, či už ide o hudbu, divadlo alebo maľbu. Sú kreatívne nadaní a radi si hľadajú nové koníčky.

Vo vzťahoch sú Váhy veľmi romantické, za čo môže opäť sila krásnej Venuše. Váhy skrátka milujú lásku a byť zamilovaní, a to aj platonicky. Ako priatelia sú obľúbení, keďže sú veľmi féroví a všetci vedia, že Váhy nebudú nikdy stáť na ničej strane, ale budú sa pokúšať nastoliť mier a vidieť perspektívu aj druhej strany. Sú to veľmi diplomatickí ľudia, ktorí nemajú radi žiadne konflikty, čo môže byť ich výhodou aj nevýhodou. Nie sú vždy spoľahliví, hlavne čo sa týka času, ale aj tak naďalej zostanú obľúbení medzi priateľmi, pretože presne vedia, čo povedať a ako si nájsť blízkych priateľov. Ďalšou ich negatívnou stránkou je ich nerozhodnosť. Váhy sú povestné tým, že im trvá veľmi dlho, kým sa o niečom rozhodnú. Môže za to ich sklon k tomu vždy všetko vybalansovať, a preto tam, kde ostatní vidia čiernu a bielu, Váhy vidia sivú, pretože sa pohybujú uprostred.

Okrem toho sú Váhy veľmi pohotoví a múdri ľudia, ktorí sa hodia do súdnych siení a všade tam, kde je nutné rýchlo uvažovať a byť spravodlivý.

Nielen do roku 2020 v plnej sile

Minerály nie sú obľúbené len vďaka tomu, že krásne vyzerajú. Všetci ich dychtivo nakupujeme predovšetkým vďaka ich špeciálnym ezoterickým vlastnostiam. Keďže ide o živé organizmy, ktoré rastú v prírode, nesú si so sebou aj kus prírodnej energie a každý kameň má zvláštnu moc, ktorá nám môže pomôcť v určitej životnej sfére.

Červený jaspis je kameň, ktorý dodáva silu. Stimuluje našu koreňovú čakru a Váham, ktoré sú vzdušné znamenie, ktoré je neustále v myšlienkach, dodá zemitú a stabilnú energiu. Okrem toho údajne potláča chuť veci dlho analyzovať.

Biely howlit je ideálny kameň pre Váhy, keďže stimuluje našu srdcovú čakru a otvára nás ešte väčšej láske. Potláča však lásku voči ostatným a vzbudzuje naopak lásku voči sebe samému, ktorá je často omnoho dôležitejšia. Hovorí sa totiž, že nemôžeme milovať blížneho svojho, kým nevieme skutočne milovať sami seba. Okrem toho je biely Howlit vraj kameňom, ktorý zaháňa chmáry a učí nás prijímať veci také, aké sú.

Podobne aj Ruženín je povestný tým, že je kameňom lásky, ktorý nás učí nielen romantike, ale predovšetkým nezištnej láske, ktorá vychádza z hĺbky vnútra. Ruženín stimuluje aj Anahata srdcovú čakru a učí nás prijímať samých seba. Váhy, aj keď milujú krásu a bola im daná do vienka príťažlivosť, sa často podceňujú a neustále na sebe hľadajú chyby, kde iní vidia dokonalosť. Ruženín je ten pravý kameň, ktorý ich naučí vnímať svoju vlastnú krásu.

Vločkový obsidián je zemitý kameň, ktorý podobne ako červený Jaspis pomáha získať pevnú pôdu pod nohami. Tá sa Váham bude hodiť, keďže sú neustále v oblakoch a občas im chýba akási životná štruktúra alebo rytmus. Obsidián je tiež ideálny ochraniteľský kameň, ktorý údajne odráža negatívnu energiu alebo emočných upírov, ktorí sa môžu okolo Váh, hýriacich dobrou náladou, často vyskytovať.

Fluorit je kameň rovnováhy. Verí sa, že vie nastoliť poriadok medzi našou emočnou, duševnou a fyzickou schránkou. Pomáha prekonať silné emócie, ako je zúfalstvo alebo hnev, a učí nás pokojne vnímať svoje myšlienky a spracovávať ich bez silnej emočnej reakcie. Okrem toho pôsobí aj ako silne ochranný kameň.

Ak sa vám minerály páčia nielen ako kamene, ale radi by ste nosili ich ezoterickú moc aj na sebe v podobe šperku, môžete sa nechať inšpirovať napríklad náramkom pre Váhy, v ktorom nájdete vyššie zmieňovaný biely howlit, alebo krásnym decentným náramkom s Ruženínom.

DSC01585

Čo vás čaká na konci roka 2020 a začiatkom roka 2021

Tento rok je pre Váhy v znamení domova. A aj keď sa dá povedať, že tento rok sme prevažne všetci boli nútene doma, pre Váhy to tak nútené nebolo. Váhy sa totiž tento rok tešili na to, že môžu byť doma a môžu sa sústrediť na budovanie svojho domova a zázemia a utriediť si v pokoji svoje myšlienky.

Budú si tiež urovnávať rodinné vzťahy, najmä čo sa týka ich matky, a budú si omnoho viac všímať rodinné hodnoty. Je tiež dosť možné, že sa budú tento rok sťahovať do nového bytu alebo trebárs do nového mesta, tiež možno zmenia školu alebo sa budú učiť prevažne online.

Rok 2020 je pre Váhy v znamení „online sveta“. Budú chcieť budovať nový nápad a tentokrát ho skutočne dotiahnu do konca.

Váhy sú vzdušné znamenie, takže majú niekoľko nápadov každých päť minút a nikdy nevedia, čo by chceli robiť skôr. Vďaka tomu tak nikdy vlastne nespravia nič, pretože nevedia svoje myšlienky a nápady premiestniť do svojej koreňovej čakry, aby ich ukotvili. Tento rok sa však konečne rozhodnú a začnú robiť všetko pre to, aby mohli svoj online biznis poriadne naštartovať. Pre čokoľvek sa rozhodnú, bude to mať veľké šťastie, ktoré podporí tohtoročné umiestnenie Jupitera. Najviac šťastia budú mať vo sférach, ako je písanie, vystupovanie na verejnosti, hovorený prejav a učenie, najmä čo sa týka detí. Nech už sa rozhodnú pre čokoľvek, hlavné je sa rozhodnúť a začať krôčik po krôčiku budovať novú životnú víziu.

Prajeme vám nielen do tohto roka mnoho úspechov a krásnych ručne spracovaných doplnkov!

 

Tento článok je určený k zábave. Ak si prajete vypracovať podrobný horoskop, obráťte sa na skúseného astrológa. Vyššie spomínané ezoterické účinky minerálov nezastupujú liečebnú ani inú odbornú pomoc.


Zaujímajú vás aj horoskopy pre iné znamenia?

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Baran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 444+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

Obchod Korálki mi vyhovuje nabídkou a rychlostí dodání zboží.

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

velmi rychlé vyřízení

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

jako vždy jsem spokojená