Podporte svoje priania pomocou minerálov

Je tu ďalší rok a s ním aj nové zážitky, nové skúsenosti a vaše nové “ja”. Hovoríte, že tento rok by ste si najviac priali lásku, šťastie, posun v kariére alebo len pokoj? Ak veríte na silu minerálov, obráťte sa na ne!
Podporte svoje priania pomocou minerálov

Pondelok, 4. január 2021

Minulý rok bol úplne iný než predchádzajúce roky. Celkovo sme ho strávili väčšinou doma, možno aj sami, a zistili sme, že niektoré veci nie sú vôbec potrebné. Uvedomili sme si, že na čom najviac záleží, sú veci, ktoré sa nedajú uchopiť. Láska, zdravie, šťastie a mier. Ak si aj vy od tohto roku prajete veci, ktoré nie sú fyzické, ale radi by ste sa vo svojom živote posunuli ďalej, môžete sa, ako vždy, obrátiť na matičku prírodu. Minerálové náramky, náhrdelníky alebo tromlované kamene sú už dlho veľmi obľúbené aj pre svoje ezoterické vlastnosti.

Verí sa, že niektoré drahé kamene nám pomáhajú v keriérnej sfére, zatiaľ čo iné nám môžu pomôcť privolať lásku nášho života. Poďme sa pozrieť na pár základných minerálov, ktoré môžete darovať sebe alebo svojim blízkym, a s čím všetkým vám údajne môžu pomôcť.

Ruženín

Jedným z najviac známych a žiadaných minerálov je Ruženín. Niet sa čomu diviť. Ide o veľmi silný kameň, ktorý je spojený so srdcovou čakrou a učí nás nielen sebaláske, ale vraj aj priťahuje do nášho života lásku, ktorú si zaslúžime. Má krásnu snovú ružovú farbu a hodiť sa bude ako na jednoduché náramky, tak na zložitejšie šperky. Chcete urobiť radosť mamine k Vianociam a dať jej niečo, čo bude symbolizovať vašu lásku, a zároveň jej to môže pomôcť pochopiť a milovať samú seba? Čo tak náhrdelník s ruženínom a Rutkovsky korálikmi, ktorý bude môcť nosiť zavesený práve na srdcovej čakre, a tým možno bude môcť lásku do svojho života pričarovať o to rýchlejšie!

DSC09566-1

Ametyst

Ametyst je vraj kameňom vyšších sfér. Ak ste si tento rok uvedomili, že život vzniká vnútri a nie vonku, tak je tento kameň ideálnym radcom na vaše astrálne cesty! Ametyst otvára našu korunnú čakru a spája nás s Vyšším Ja. Okrem toho má vraj veľmi upokojujúce účinky a nádhernú fialovú farbu. Ak si prajete v roku 2021 preskúmať hranice svojho potenciálu, tak by ste si mali vytvoriť náramok z Ametystu, ktorý vás na tejto ceste povedie. Možností, čo všetko s ním môžete vyrobiť, je nespočetne veľa. Napríklad tento jednoduchý náramok s obľúbenými TierraCast komponentmi v striebornom prevedení, so striebornými korálikmi a s brúseným ametystom sa môže na vašom zápästí vynímať v každej situácii.

DSC03471

Akvamarín

Akvamarín je kameňom vody. Voda je spojená s našimi emóciami, a preto sa Akvamarín vraj postará o to, aby ste dosiahli vnútorný pokoj a mier. Možno vás tento rok vystresoval a neviete si rady. Potrebujete sa upokojiť a neviete, kam z konopí. Verí sa, že Akvamarín bude tým pravým kameňom pre vás, ak máte pocit, že nedokážete ovládnuť svoje pocity. Kedysi sa verilo na to, že tíši bolesť a prinesie hlboký pokoj. Jeho krásna modrá farba sa bude hodiť k akémukoľvek outfitu a využiť môžete nielen opracované koráliky, ale aj prírodné zlomky tohto minerálu a spojiť ich do jednoduchého a veľmi efektného náramku. Okrem toho, ak máte pocit, že vám niekto nerozumie, darujte mu Akvamarín, ktorý ho vraj naučí byť viac empatickým.

DSC06421

Ónyx

Ónyx je veľmi silný kameň, ktorý má údajne tlmiace účinky a zároveň ochraňuje pred negatívnou energiou. Je to kameň spojený s energiou Pluta a škorpióna, a preto má veľmi špecifické vlastnosti. Dokáže vraj tlmiť pocity hnevu, ale zároveň nám pomáha so sebavedomím. Vie presne, ako vybalansovať energie spodnej čakry, a hodí sa tak pre všetkých, ktorí si do budúceho roka prajú byť viac svojrázni a chcú si vybudovať silnejší charakter. Zároveň je to kameň krásne sýtej čiernej farby, takže sa hodí nielen pre ženy, ale bude aj ideálnym darčekom pre mužov pod stromček. Vytvoriť s ním tak môžete nielen parádne náušnice, ale aj jednoduchý náramok na elastomere, ktorý sa hodí pre všetkých.

Untitled design (12)

Citrín

Chýbal vám tento rok pocit šťastia a energie? V budúcom roku to tak byť nemusí! Citrín je kameňom slnka, ktoré nás údajne motivuje, dáva nám pocit tepla a ženie nás dopredu. Hovorí sa, že je to kameň sviežosti, zdravia a vitality. Ak máte pocit, že sa ráno prebudíte a hneď sa cítite unavení, citrín má údajne moc vás povzbudiť, dať vám radosť do života a prehriať vašu dušu. Vytvorte si napríklad citrínové náramky pre vás a vášho najlepšieho priateľa so zlatým origami srdcom.

Untitled design (13)

Tigrie oko

Máte chuť získať v budúcom roku viac peňazí? Nemusíte sa hneď cítiť ako materialisti. Peniaze sú dôležité a ak máte pocit, že pre ne pracujete, tak si ich zaslúžite. Okrem toho, peniaze sú len energia, za ktorú sa dajú kúpiť skúsenosti a dobrodružstvá a darčeky pre tých, ktorých milujete. Tigrie oko je kameň, ktorý je údajne spojený s energiou hojnosti. Tiež nás vraj učí stáť nohami pevne na zemi a vypracovať stratégiu, ktorá nám pomôže dostať sa k tomuto cieľu. Verí sa, že nás učí rýchlo sa rozhodovať a byť sústredený na cieľ. Ak je teda vaše prianie spojené s kariérnou sférou, tigrie oko by pre vás mohlo byť to pravé. V spojení s luxusným SWAROVSKI Rock Tube korálikom sa opäť bude vynímať nielen na dámskej ruke, ale aj na pánskej.

Untitled design (10)

Zaujímajú vás minerály detailnejšie? Pozrite sa na náš článok Objavte pozitívne vlastnosti minerálov a vytvorte si náramok na mieru alebo na článok 9 predsavzatí

Ezoterické účinky minerálových korálikov za žiadnu cenu nenahrádzajú lekársku či inú odbornú pomoc. Legendy o ich ezoterických účinkoch sa viažu dlhodobo k našej histórii, avšak odporúčame k nim pristupovať podľa vlastného uváženia.

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Utorok, 25. Január 2022

100%

Výběr v klidu domova, široká nabídka, rychlé dodání

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost