Zelená inšpirácia + súťaž

Inšpirujte sa na tvorenie zelených šperkov a zapojte sa do súťaže až o 20 €.
Zelená inšpirácia + súťaž

Pondelok, 1. marec 2021

Svoju zelenú korálikovú chvíľku si môžete vychutnať len pre seba. Ale tiež nám môžete ukázať vaše doplnky v zelených tónoch a zapojiť sa tak do súťaže o super korálikové ceny!

Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Aj tento mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Pravidlá nájdete tu.

Všetci traja sa môžu tešiť na balíček korálikov a víťaz mesiaca navyše na poukážku 20 € na nákup korálikov podľa svojho výberu.

DDE05451


A kde hľadať inšpiráciu?

Keď sa na semafore rozsvieti zelená, znamená to, že môžete ísť alebo prejsť cez križovatku. A my tento mesiac dávame zelenú vašej fantázii a tvoreniu!

Hovorí sa, že ľudské oko je najcitlivejšie práve na zelenú farbu, čo je dané tým, že je to farba, ktorá je v prírode zastúpená zo všetkých najviac. Niektoré kultúry vôbec nerozlišujú modrú a zelenú farbu, a to môže byť možno dôvodom, prečo trebárs niektoré juhoamerické kmene majú až 200 výrazov na rôzne odtiene zelenej.

Veríme však, že vy tieto farby rozlišujete, a ak hľadáte inšpiráciu, kde nájsť tie pravé komponenty na váš zelený šperk, skúste sa pozrieť nižšie. Ďalšie zaujímavosti o zelenej farbe si môžete prečítať v našom špecializovanom článku.

DDE05460

Zelená farba je a vždy bola spätá s prírodou a pokojom, tak sa poďte pozrieť, kde všade sa s ňou môžete stretnúť a ako ju môžete originálne kombinovať s rôznymu komponentmi. Skrátka sa nechajte inšpirovať na tvorenie šperkov zelenej farby vo všetkých jej nádherných odtieňoch.

A nezabudnite, že zelená farba, ako sme už zmienili vyššie, je neodmysliteľne spojená s prírodou. Medzi našimi komponentmi môžete nájsť veľa komponentov s prírodnými motívmi, ktoré krásne doplnia váš zelený šperk. Skúste sa pozrieť napríklad na luxusné Amoracast komponenty, pozlátené a postriebrené Ag 925/1000 komponenty, veselé OmegaCast nebo TierraCast komponenty. Niekoľko variantov nájdete aj medzi Nunn Design komponentmi, ktoré sú skvelou voľbou pre všetkých milovníkov vintage vzhľadu. Skúste v týchto kategóriách filtrovať tovar s použitím filtrov ako „kvety“, „lotos“, „rastliny“ alebo trebárs „strom života“. Pre ešte viac inšpirácie sa môžete pozrieť do našej Inšpiračnej galérie.

DDE05446

Nájdete tam napríklad návody na:

Určite ale preskúmajte aj ostatné návody. Možno objavíte tú pravú kombináciu pre váš originálny zelený šperk. Tak teraz už viete všetko a môžete sa pustiť do tvorenia a my sa naozaj tešíme na vašu tvorbu! <3

Ak sa budete svojimi zelenými doplnkami chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, ak fotku označíte #vyzvaodkoralok a #inspiraciaodkoralok.

DDE05444

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 444+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

Obchod Korálki mi vyhovuje nabídkou a rychlostí dodání zboží.

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

velmi rychlé vyřízení

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

jako vždy jsem spokojená