Les perles par Puca® - Paris

Les perles par Puca® - Paris Les perles par Puca® - Paris je patentovaná značka malej rodinnej firmy Francois Parent, ktorá sídli vo Francúzsku. Po viac ako 12-ročnej skúsenosti a spolupráci s poprednými korálikovými výrobcami sa rozhodli pre vytvorenie svojho vlastného exkluzívneho radu Puca®, ktorý navrhla francúzska dizajnérka menom Puca.

Francúzske koráliky s českou tradíciou

Exkluzívny rad tvoria koráliky Super-Khéops® par Puca®, Khéops® par Puca®, Arcos® par Puca®, Minos® par Puca® a Ios ® par Puca®. Tieto kvalitné stláčané koráliky sú vyrábané v Českej republike a dajú sa medzi sebou ľahko kombinovať a spájať, pretože do seba dokonale zapadajú.

Celý sortiment stláčaných korálikov je inšpirovaný francúzskou módou a eleganciou, ktorú určite oceníte pri tvorbe šperkov a doplnkov.

Koralky.sk sa stali exkluzívnym dealerom korálikov Les perles par Puca® pre celú Slovenskú a Českú republiku.

Náramok z korálok Arcos® par Puca® a Minos® par Puca® Prívesok z korálikov Arcos® par Puca® a Ios® par Puca® Náramok z korálok Minos® par Puca® a Arcos® par Puca®
Mandala prívesok z korálok Khéops® par Puca® a Minos® par Puca® Mandala prívesok z korálok Khéops® par Puca® Prívesok z korálok Arcos® par Puca®, Ios® par Puca® a Minos® par Puca®
Zoradiť podľa: Počiatočné zoradenie / Zoradiť podľa ceny /

1 2 3 4 5 6 7 10