Fialová inšpirácia

Inšpirujte sa k tvoreniu fialových šperkov a zapojte sa do súťaže až o 20 €.

Fialová inšpirácia

Streda, 1. september 2021

Milé korálkářky, milí korálkáři,

pre mesiac september sme vybrali fialovú farbu. Prečo? Pretože fialová farba je krásne kontrastný s ponurým a chladivým počasím posledných dní. Tak si skúsme touhle výzvou privolať ešte pár slnečných dní!

Svoju fialovú korálkovú chvíľku si môžete vychutnať len pre seba. Ale tiež nám môžete ukázať vaše doplnky a výtvory vo fialových tónoch, a zapojiť sa tak do súťaže o bezva korálkové ceny!

Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Aj tento mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťaza. Pravidlá nájdete tu.

Dvaja sa môžu tešiť na balíček korálok a víťaz mesiaca na poukážku 20 € na nákup korálikov podľa svojho výberu.

A kde hľadať inšpiráciu?

Fialová farba je považovaná za jednu zo slávnostnejších. S kvetinami tejto farby sa môžeme často stretnúť pri rôznych ceremóniách a obradoch. A ak vyberieme jednu kvetinu, ktorá má skutočne skoro magické účinky, tak môžeme menovať napríklad levanduľu. Jej vôňa vraj človeku zmierňuje nervozitu a pomáha od stresu a zároveň odpudzuje mole, čo tiež nie je na zahodenie...

Tiež sa vám táto tajomná farba páči? Prezrite si napríklad našu ponuku fialových minerálov a noste kúsok tajomna stále pri sebe. Priamo v kategórii drahých kameňov a minerálov nájdete napríklad fluorit, ametyst alebo krásny lepidolit hneď v niekoľkých veľkostiach a tvaroch.

Slovo "violet", teda anglické slovo pre fialovú farbu bolo vôbec prvýkrát zaznamenané v roku 1370, ale nie je pochýb o tom, že aj predtým bola fialová obľúbenou farbou, hlavne vo vyšších kruhoch. Bola považovaná za jednu z kráľovských farieb, ale fialová na oblečená určovala spoločenské postavenie už v dobách starého Ríma.

Viac o fialovej farbe a o tom, ako pôsobí na ľudskú psychiku sme spísali špecializovaný článok, ktorý si môžete prečítať tu.

Nájdite si tie správne komponenty pre váš fialový projekt v tejto kategórii, kam sme pre vás pre tento týždeň zhromaždili všetky zľavnené položky!

Určite ale preskúmajte aj sekciu návodov a inšpirácie. Trebárs objavíte tú pravú kombináciu pre váš originálny výtvor vo fialovej farbe. Tak teraz už viete všetko a môžete sa pustiť do tvorenia a my sa naozaj tešíme na Vaše výtvory! <3

Ak sa budete svojimi fialovými doplnkami chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, keď fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 444+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Sobota, 22. Január 2022

100%

Celková spokojenost.

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

Obchod Korálki mi vyhovuje nabídkou a rychlostí dodání zboží.

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

velmi rychlé vyřízení