Advent v znamení zliav: 10% zľava na MIYUKI Delica!

Advent v znamení zliav: 10% zľava na MIYUKI Delica! 28.11.2019
Či už tvoríte vianočné dekorácie, darčeky, alebo tvoríte len pre radosť, zľava 10 % na celý sortiment MIYUKI Delica sa vám určite bude hodiť!

Milé korálkárky, milí korálkári,

za pár dní zapálime prvú sviečku na adventnom venci. Pomaly, ale isto nás obklopuje všadeprítomná vianočná atmosféra a tešíme sa na spoločne strávené chvíle s rodinou a priateľmi.

So začiatkom adventu pre Vás máme ZĽAVU 10 % na všetky produkty od značky MIYUKI Delica, ktoré nájdete u nás na e-shope. Produkty sú na tieto dva dni už zlacnené a nie je potrebný žiadny zľavový kód. Zľava sa vzťahuje len na základné balenie, nie na zvýhodnené balenie.

Akcia platí len dnes 28. 11. a zajtra 29. 11. 2019, tak neotáľajte so svojou objednávkou!

Veríme, že aj u Vás sú prípravy na Vianoce v plnom prúde. Ak ešte nemáte všetky darčeky, môžete sa nechať inšpirovať v našom darčekovom radcovi. Neoddeliteľnou súčasťou Vianoc je tiež vianočná výzdoba, ktorá sa dá ľahko vyrobiť z korálikov. Inšpiráciu na vianočné hviezdy, anjelikov a mnoho ďalšieho môžete nájsť na našom webe v prehľadnom rozcestníku. Môžete si vyrobiť napríklad hviezdu z obrázku nižšie, návod na ňu nájdete tu. A keď prizvete k tvoreniu celú rodinu, pretože to k Vianociam tiež patrí, tak to bude ešte väčšia zábava!

Dúfame, že vás akcia poteší, a bude radi, ak sa s nami podelíte o svoje korálikové výtvory. Buď na našom Facebooku alebo na Instagrame. Značka #inspiraciaodkoralikov 

SK_2019-11_1Advent a Miyuki_BLOG_720x720_1