MIYUKI japonské rokajlové koráliky

MIYUKI japonské rokajlové koráliky Nádherné šťastie aj hlboké ticho je ukryté v názve japonskej spoločnosti MIYUKI CO., LTD. Od roku 1930 sa vášeň a nadšenie Seiichiho Katsuoku premenili až na najvyššiu kvalitu známu po celom korálikovom svete. Dnes sú MIYUKI rokajl považované za jedny z najkvalitnejších korálikov a to predovšetkým pre svoj jednotný a veľmi presný tvar. Tieto rokajly sú veľmi žiadané módnymi návrhármi, umelcami aj korálikovými nadšencami po celom svete.

Výrobná hala Miyuki Výrobný proces Miyuki korálikov

Presné tvary, zaujímavé tvarové variácie a geometrické tvorenie


Delica Beads®je registrovanou, prémiovou značkou firmy MIYUKI CO., LTD. Koráliky Delica sa hrdia presným tvarom valca s úzkou stenou a dosť širokým prieťahom, vďaka ktorému môžete pretiahnuť navliekacie materiály viackrát. Rokajly sú ľahšie, a v balení na váhu ich tak je väčšie množstvo ako pri klasických guľatých korálikoch MIYUKI Round.

MIYUKI Delica majú vysokú odolnosť aj stálofarebnosť, a to vďaka špeciálnej povrchovej úprave Duracoat. MIYUKI Delica 15/0, 11/0 a 10/0 sú vhodné na šité šperky a môžete s nimi vytvárať presné geometrické obrazce. Všetky veľkosti sú v rovnakom farebnom prevedení, čo umožňuje dať priechod fantázii a ľubovoľne kombinovať. Svoju inšpiráciu hľadajte aj medzi farebnými mixmi MIYUKI Delica 11/0 a 10/0.

Kvapôčky MIYUKI Magatama majú široký prieťah a výrazný lesk vďaka väčšiemu obsahu skla. MIYUKI Magatama 4 mm a predĺžené MIYUKI Long Magatama sú vhodné ako na klasické navliekanie, tak aj na tvarovo netradičné šité šperky. Pre milovníkov pestrofarebného tvorenia sú pripravené farebné mixy Magatama 4 mm.

Dvojdierkové koráliky MIYUKI TILA majú tvar štvorcov a nemali by vám chýbať po ruke pri tvorbe šitej bižutérie. Polovičným variantom sú rokajly MIYUKI Half TILA, ktoré môžete využiť úplne totožným spôsobom.

MIYUKI háčkovacie priadze majú živicové ošetrenie, vďaka ktorému sa nite neuvoľňujú. Ako už z názvy vyplýva, sú vhodné na háčkovanie korálikov, a naviac pri použití priehľadných korálikov vytvárajú zaujímavé farebné efekty.

MIYUKI rokajlové koráliky - dekorácie obraz MIYUKI Half TILA - náramok MIYUKI TILA - prívesok MIYUKI Delica - geometrické obrazce

Zoradiť podľa: Počiatočné zoradenie / Zoradiť podľa ceny /

1 2 3 4 5 6 7