Žltá inšpirácia

Inšpirujte sa na tvorenie žltých šperkov a zapojte sa do súťaže až o 20 €.
Žltá inšpirácia

Štvrtok, 1. apríl 2021

Svoju žltú korálikovú chvíľku si môžete vychutnať len pre seba. Ale tiež nám môžete ukázať vaše doplnky v žltých tónoch a zapojiť sa tak do súťaže o super korálikové ceny!

Stačí ním na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru, alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Aj tento mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Pravidlá nájdete tu.

Všetci traja sa môžu tešiť na balíček korálikov a víťaz mesiaca navyše na poukážku 20 € na nákup korálikov podľa svojho výberu.

A kde hľadať inšpiráciu? 

Hľadajte ju trebárs na jarných kvetoch, mnohé z nich sú práve žltej farby. Tie, ktoré nie sú ohrozené a chránené, budú vyzerať pekne zaliate napríklad v živici, aby vám navždy pripomínali tohtoročné prvé hrejivé slnečné lúče.

Žltá farba je často braná ako signálna. Či už ako signál medzi červenou a zelenou na semafore, alebo na rôznych značkách alebo piktogramoch. Ako farba je totiž najlepšie viditeľná na diaľku, preto sú v rôznych krajinách do žltej farby ladené taxíky alebo autobusy či napríklad sanitky.

Hovorí sa, že žltá farba je farbou závisti, a niečo na tom môže byť, pretože veríme, že šperky, ktoré vytvoríte, vám bude naozaj každý závidieť! Tiež vraj ale rozveseľuje, a to asi keď vám šperk niekto pochváli. :-)

Viac o žltej farbe a o tom, ako pôsobí na ľudskú psychiku, sme spísali v špecializovanom článku, ktorý si môžete prečítať tu.

Žltá farba je spätá nielen s prírodou a so slnkom, tak sa poďte pozrieť, kde všade sa s ňou môžete stretnúť a ako ju môžete originálne kombinovať s rôznymi komponentmi:

A pre ešte viac žltej inšpirácie sa môžete pozrieť do našej Inšpiračnej galérie. Nájdete tam napríklad návody na:

Určite ale preskúmajte aj ostatné návody. Možno objavíte tú pravú kombináciu pre váš originálny žltý šperk. Tak teraz už viete všetko a môžete sa pustiť do tvorenia a my sa naozaj tešíme na vašu tvorbu! <3

Ak sa budete svojimi žltými doplnkami chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, ak fotku označíte #vyzvaodkoralok a #inspiraciaodkoralok.

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Utorok, 25. Január 2022

100%

Výběr v klidu domova, široká nabídka, rychlé dodání

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost