Vyhlasujeme BOHO týždeň!

Vyhlasujeme BOHO týždeň! 05.08.2019
Užite si týždeň plný BOHO inšpirácie a získajte skvelý darček, vďaka ktorému si môžete vyrobiť váš jedinečný BOHO šperk!

Milé korálkárky, milí korálkári, vyhlasujeme BOHO týždeň!

Že neviete, čo je BOHO? Nevadí! Boho náramky a náhrdelníky sú aktuálnym módnym trendom. Ak milujete originalitu a nebojíte sa pracovať s rôznymi farbami a vzormi, je to pre vás to pravé. Na štýle Boho Chic je najlepšie to, že môžete úplne popustiť uzdu svojej fantázii. Boho Chic do seba spája niekoľko rôznych štýlov, keďže hlavným cieľom je cítiť sa svoja. Môžete tak prepojiť jednoduché vrstvené náramky na Shamballa šnúre či na elastomere napríklad s kombináciou minerálovexotických drevených korálikov so striebornými spájacími dielmi alebo s príveskami. Vytvoriť si môžete nielen náhrdelníky a náramky, ale tiež šperky, ako sú čelenky do vlasov a ozdoby na nohu, ktoré budú skvele dopĺňať váš letný outfit.

Celý tento týždeň sa môžete tešiť na mnoho inšpirácie v podobe nových návodov na BOHO šperky, ale hlavne môžete získať krásny darček, ktorý podporí vašu kreativitu! Prvých 250 objednávok nad 30 € získa 2 prívesky v tvare pierka v nadčasových starostrieborných odtieňoch. Tieto dva prívesky sa budú skvele hodiť na výrobu originálneho BOHO šperku. 

 

Všetko pre tvorbu BOHO šperkov nájdete v našom novom rozcestníku.

 

Prajeme vám krásne BOHO leto plné kreatívneho korálikovania!

 

Váš tím Koralky.sk

 

SK_esh_Boho_BLOG_720x720_1

 

Nezabudnite však na to, že získať darček k nákupu môžete len v termíne od 5. – 11. 8. 2019, kedy na e-shope BOHO týždeň pobeží.