Vrstvené náramky - najväčší trend roku 2019

Vrstvené náramky - najväčší trend roku 2019 11.01.2019
Či už patríte medzi milovníkov výrazných šperkov, alebo dávate prednosť jednoduchosti, s vrstvenými náramkami si príde na svoje každý.

 

 

Fantázii a množstvu kombinácií sa medze nekladú, stačí vybrať štýl a doplniť ho vhodným materiálom. V tomto článku nájdete najrôznejšie druhy vrstvených náramkov a tipy a trik, ako doladiť šperk presne podľa vašich predstáv. 

Medzi základné typy náramkov vhodných na vrstvenie sa radia...  

S použitím elastického materiálu

Tento typ náramku je vhodný na akúkoľvek príležitosť, závisí to len od toho, ako ho ozdobíte. Výhodou je tiež jeho pružnosť, vďaka ktorej sa dá ľahko zložiť aj navliecť na ruku.

Pri jeho výrobe stačí navliecť zvolené koráliky alebo ďalšie elementy a ukončiť uzlíkmi.

 Náramky s použitím elastického materiálu

Netradičný s použitím shamballa šnúry 

S nylónovou shamballa šnúrou budete vždy originálni, záleží len na zvolenom spôsobe využitia. Stačí navliecť pár komponentov a hneď je na svete jemný a minimalistický šperk. Alebo ak máte viac času, môžete sa pohrať s niektorou z techník uzlíkovania, vďaka ktorým vytvoríte efektný náramok hodiaci sa na každodenné a voľnočasové nosenie.

Nielenže zo shamballa šnúry vytvoríte nespočet typov náramkov, ale mnoho možností poskytuje aj ich ukončenie. Či už pomocou karabínky alebo splietaného posuvného zapínania.

 Náramky s použitím shamballa šnúry

Jednoduchý s použitím hotového základu shamballa šnúry


Ak patríte medzi tých, ktorí majú stále plný kalendár, ale chcú byť vždy trendy, môžete využiť rýchly spôsob vytvorenia náramku pomocou hotového základu na shamballa náramok. Na ten stačí už len vybrať si spájací diel a prepojiť ho zo základom pomocou spájacieho krúžku.

 Náramky s použitím základu shamballa šnúry

Pevný s použitím nylónového lanka Tento typ je skvelý pre všetkých priaznivcov zapínania na karabínku a hodí sa na každú príležitosť. Keďže si skvele rozumie s brúsenými korálikmi a striebornými komponentmi, môžete v okamihu vytvoriť efektný šperk na špeciálne udalosti. 

 Náramky s použitím nylonového lanka

Neopozeraný s použitím koženého remienka


Je príjemný na nosenie a zaujme každého na prvý pohľad. Ak ho skombinujete s niekotrým zo SWAROVSKI elementov, prežiari aj outfit na všedné dni.

 Náramky s použitím koženého remienka

Luxusný s použitím retiazok


Tu existuje celá škála typov retiazok, od bižutérnych cez strieborné až po pozlátené 24k zlatom alebo 18k ružovým zlatom. Tieto náramky stačí potom doplniť len príveskom v rovnakej farbe kovu a môžete ich nosiť doslova každý deň.

 Náramky s použitím retiazky

Ak máte niektorý z typov náramkov vybraný, ale neviete si rady, čo naňho navliecť, tu je pár tipov, čím ho môžete ozvláštniť. 


 

 Drahé kamene a exotické dreviny majú blahodarný vplyv na ľudské telo, a tým pádom náramok z nich môžete nosiť každý deň. SWAROVSKI elementy dodajú ten správny lesk a trblietanie, ktoré upúta pozornosť na všetkých významných a špeciálnych príležitostiach. Naopak, s použitím rokajlu docielite veľmi jemné náramky, ktoré vyzerajú najlepšie vo väčšom množstve pokope.

Fanúšikovia jednofarebnosti môžu do svojich náramkov pridať ozdobné medzidiely a koráliky, ktoré sú vo všetkých farbách kovu, a vďaka tomu skvele doplnia vami vybranú retiazku.

 

 Vrstvené náramky

Nezabúdajte na najrôznejšie prívesky, ktoré urobia každý náramok jedinečným.

Všetko potrebné pre výrobu vrstvených náramkov najdete v rozcestníku "Všetko pre vrstvené náramky"