Vesmírne šperky - Týždeň vesmíru

Vesmír je černá hmota, která se rozpíná a neustále v sobě něco tvoří. A my s ním. Oslavte s námi mezinárodní den kosmonautiky a tvořte také.
Vesmírne šperky - Týždeň vesmíru

Utorok, 14. apríl 2020

Vesmír je skutočne fascinujúci. Neustále sa rozpína a vznikajú v ňom nové galaxie a priestory. Momentálne je vo vesmíre pozorovateľných až 170 miliárd galaxií! Vytvorte si šperk, ktorý bude rovnako fascinujúci tým, že využijete niektoré z komponentov práve s motívom vesmíru.

Napríklad spojenie Tierracast príveskov so znamením v kombinácii s minerálovými korálkami bude vždy vyzerať dobre a korálky s komponentmi na elastoméru zvládne navliecť aj úplný začiatočník. Pozrite sa na náramok pre Blížencov, ktorý vás môže inšpirovať. Veľmi jednoduchý náramok si môžete vytvoriť aj za pomoci strieborných spojovacích dielov s hviezdnym znamením, ktorý navlečiete na hotový základ zo Shamballa šnúry pomocou spojovacích krúžkov. Ak si chcete vytvoriť šperk na mieru k vášmu horoskopu, inšpiráciou vám môže byť náš článok Šperky podľa znamenia horoskopu.

DSC01568

Vytvorte si náramok podľa svojho znamenia zverokruhu s prívesky TierraCast.

Vedeli ste, že sme stvorení z hviezdneho prachu? Spojenie pozlátených korálok stardust s novými pozlátenými prívesky OmegaCast s motívom planét, ktoré sú ozdobené kvalitnou smaltovou úpravou, bude nielen oslavou vesmíru, ale aj pripomenutím, že máte skutočne hviezdnu podstatu.

DSC09565

Objavte nové pozlátené prívesky OmegaCast, napríklad práve s motívom planét.

A čo sa týka hviezd, nočnú oblohu môžete nosiť aj na sebe vďaka týmto krásnym náušniciam s TierraCast komponentmi s hviezdnym motívom. Nová značka Nunn Design ponúka tiež prívesky v tvare mesiaca a hviezdy, a niektoré dokonca so špeciálnymi lôžkami, ktoré môžete vyliať krištáľovou živicou a skrášliť je farebnými trblietkami.

Ďalšie zaujímavosti o vesmíre:

DSC09265

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Štvrtok, 27. Január 2022

100%

Rychlost, spolehlivost. Zboží bylo dobře zabalené

Overený zákazník
Štvrtok, 27. Január 2022

100%

Na koralky.cz nakupuju už čtyři roky, vždy mi přišlo co jsem si objednala. Kvalita minerálních korálků je skvělá. Vyzkoušela jsem mnoho jiných obchodů s korálky, ale některé korálky mi přišli v…

+ Krásná kvalita korálků.

+Obchod mám již dlouhodobě vyzkoušený a vždy se k němu ráda vrátím.

- Bohužel cenově je dražší než ostatní obchody s korálky.

Overený zákazník
Streda, 26. Január 2022

100%

Lze koupit jednotlive mineralni koralky, kdyz vam staci 3 ks, nemusite kupovat celou pul snuru. Koralky jsou ve velmi slusne kvalite na koralky.