Vernostná karta

Vernostná karta

Vážení zákazníci,

 

veľmi si vážime vašu priazeň a spätnú väzbu, ktorú nám dávate!

V poslednej dobe sme si všimli, že vás vernostný program už nebaví tak ako predtým. A to tak rozhodne nemôžeme nechať!

 

Na základe vašich podnetov sme sa rozhodli vytvoriť úplne nový vernostný program, ktorý bude lepšie odpovedať vašim potrebám.

Aby mohlo niečo nové začať, musí aj niečo skončiť. Súčasný vernostný program preto ukončíme 31. mája 2019. Už nebudeme do vernostného programu prijímať nových členov.

 

Nový vernostný program nebude umožňovať prevedenie predchádzajúcich nazbieraných bodov, a tak je potrebné, aby ste svoje body premenili na objednávky najneskôr do 31. mája 2019. Po tomto dátume budú bodové kontá vynulované a my začneme pracovať na novom programe. Rovnako tak bude zrušená platnosť plastových VIP kariet.

 

Už sa nemôžeme dočkať, že vám na jeseň nový vernostný program predstavíme!

 

 

Tím Korálky.sk

 


Máte už svoju vernostnú kartu?

Používať ju je jednoduché

 

  Ako zbierať bonusové body
V e-shope sa už o nič nestaráte, bonus 7 % získavate automaticky po prihlásení. Výnimkou je len platba zľavovým poukazom alebo bonusovými bodmi, za tie vám body nepripíšeme.

 

  Ako bonusové body využiť

Body možno uplatniť len na uhradenie celej objednávky. Čiastočná úhrada bodmi nie je možná. V prípade, že vytvoríte objednávku v takej cenovej výške, na ktorú dosahuje Vaše bodové konto, systém Vám v košíku pri spôsobe úhrady automaticky ponúkne platbu bodmi.

Stačí si len vybrať tovar v zodpovedajúcej či nižšej hodnote, než je vaše konto. Platbu bonusovými bodmi totiž nemožno kombinovať s ďalšími platobnými spôsobmi. Stav svojho konta vidíte priamo v používateľskom profile. 
Pokiaľ svoju kartu stratíte, dajte nám vedieť. Zablokujeme ju a ochránime pred zneužitím.

Máte otázky? Alebo potrebujete poradiť?