Veľký výpredaj SWAROVSKI sortimentu alebo lúčime sa so SWAROVSKI

Toto bohužiaľ nie je prvý apríl. Ale nebojte sa, prehľadne sme pre vás spísali najdôležitejšie informácie o tom, prečo, kedy a akú náhradu pre vás vyjednávame.
Veľký výpredaj SWAROVSKI sortimentu alebo lúčime sa so SWAROVSKI

Pondelok, 1. Február 2021

Pán Korálik v kúte plače, čože sa mu, čože stalo?

Je živý, zdravý (nebojte sa), no srdiečko mu nariekalo.

Z novín totiž vyčítal, že veľlké zmeny nastali,

pretože SWAROVSKI končí s perlami aj kryštálmi.

 

Vieme, že vám budú chýbať a ako ste ich mali radi,

snažíme sa nájsť vám iné, korálkoví kamaráti…

Tak neklesajte na duchu, pán Korálik si už utrel slzičky,

a využite od SWAROVKI všetky kryštále aj perličky.

 

ILU_Placici_koralek_Swar_1B

 

Milé korálkárky, milí korálkári,

kryštále, komponenty, koráliky a perličky SWAROVSKI sú niečo, čo neodmysliteľne patrí k našej aj vašej tvorbe, a to nielen šperkov. Nádherný lesk, precízne brúsenie a neodolateľné farby dokázali rozžiariť naše šperky, oblečenie aj oči. Preto si ani neviete predstaviť, ako sme sa cítili, keď sa k nám dostala od SWAROVSKI informácia o zmene ich stratégie, v ktorej ukončujú všetok maloobchodný predaj a distribúciu komponentov, kryštálov a perál určených na maloobchodný predaj. Alebo si to asi predstaviť dokážete, pretože veríme, že sa teraz cítite rovnako. A určite máte mnoho otázok a my sa vynasnažíme vám na ne odpovedať.

Čo sa deje?

Firma SWAROVSKI sa rozhodla zmeniť svoju obchodnú stratégiu a v priebehu roka 2021 postupne prestane distribuovať voľné komponenty, kryštále, koráliky a perličky na ďalší maloobchodný predaj. Bude sa sústrediť na vlastnú produkciu dizajnových šperkov pre svoje butiky a spolupráce s módnymi značkami.

Znamená to, že už si u vás nekúpim nič od SWAROVSKI?

Všetko, čo máme od SWAROVSKI v ponuke, si u nás môžete naďalej kúpiť. Postupne ale budeme niektoré produkty ukončovať. Veľkú časť sortimentu sme umiestnili do výpredaja a už ho nebudeme dopĺňať. Zvyšok sortimentu budeme nakupovať a dopĺňať do poslednej chvíle tak, aby ste si prípadne stihli spraviť patričnú zásobu. Poslednú objednávku doplnenia sortimentu môžeme odoslať 31. mája a ďalej potom budeme SWAROVSKI sortiment len dopredávať a nebudeme schopní ho už doplniť.

Budem môcť SWAROVSKI sortiment naďalej nakupovať niekde inde?

Nie, táto zmena stratégie sa dotkne úplne všetkých obchodov, ktoré predávajú voľné komponenty SWAROVSKI, a to po celom svete.

Čím môžem SWAROVSKI nahradiť?

Aj napriek tomu, že sa vám teraz určite zdá, že sú komponenty SWAROVSKI nenahraditeľné, našťastie to tak nie je. Aktuálne rokujeme s rôznymi dodávateľmi alternatívnych, nemenej krásnych kryštálov, korálikov, komponentov a perličiek, ktoré vám SWAROVSKI bohato vynahradia. Akonáhle sa uistíme o dostatočnej kvalite a možnostiach, tieto alternatívne novinky vám predstavíme.

Čo mám teraz robiť?

V prvom rade to chce pokoj a koráliky ;) A potom sa bežte pokochať k nám do výpredaja a vyberte si obľúbené unikátne druhy SWAROVSKI, ktoré už čoskoro budú vzácnym nedostatkovým tovarom. Zlacnili sme tam pre vás viac než 2000 produktov! A ak budete v budúcich dňoch váhať, či si vziať komponentov SWAROVSKI viac alebo menej (alebo či ich vôbec vziať), tak odporúčame si ich rozhodne vziať a vziať si ich viac. Pretože ak niekedy platilo, že kto prv príde, ten prv tvorí, tak je to teraz.

SK_vyprodej_swarovski_clanek
 

Súvisiace články

Vlastnoručne s Knotting Hill

Vlastnoručne s Knotting Hill

Klára prepadla tvoreniu a macramé dekoráciám a rozhodla sa ich predávať. Poďte nazrieť pod pokrievku jej zauzleného obchodíka a inšpirujte sa na vlastnú cestu!

Čítať viac

Macramé prakticky

Macramé prakticky

Na prvý pohľad sa môže zdať tvorenie technikou macramé zložité. Ale ak si osvojíte základné fígle, bude to aj pre vás hračka! Prinášame vám odpovede na najpálčivejšie otázky každého macramé začiatočníka.

Čítať viac

Začíname s macramé

Začíname s macramé

Zaujímajú vás nové trendy v tvorení? Tak to by ste rozhodne nemali minúť macramé! Výroba povrázkových dekorácií do interiéru dnes hýbe svetom DIY.

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 363 recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Sobota, 24. Júl 2021

100%

výborné

Overený zákazník
Piatok, 23. Júl 2021

100%

pro mě je to jeden z nejlepších obchodů s korálky a komponenty

+ krásné korálky, rozumné ceny, příjemný přístup, rychlé jednání

Overený zákazník
Piatok, 23. Júl 2021

100%

Objednávka vždy rychle vyřízena. Kvalita odpovídá ceně. Spokojenost