Valentín – darujte šperk vyrobený z lásky

Je tu február a s ním aj čas lásky, sviatok svätého Valentína alebo vášnivého Kupida, červených ruží a ďalších darčekov v červenej farbe.
Valentín – darujte šperk vyrobený z lásky

Utorok, 21. január 2020

To, že je červená úzko spojená so sviatkom lásky svätého Valentína, nie je žiadna novinka. Vzhľadom na to, že je to farba srdca, vždy symbolizovala aj lásku. Najmä teda lásku vášnivú, keďže červená podnecuje chtíč a z psychologického hľadiska sa táto intenzívna farba, ktorú nikto neprehliadne, spája s energiou, základnými pudmi a intenzívnymi pocitmi, ako sú práve vášeň alebo hnev.

Vy sa na svojho milého určite nehnevajte. Namiesto toho mu môžete vyjadriť svoje city pomocou vlastnoručne vyrobeného šperku. Vytvorte napríklad minimalistický náramok zo Shamballa šnúry s jednoduchým akcentom v podobe komponentu z pravého striebra. Alebo sa nechajte inšpirovať návodmi na minerálové náramky, ktoré môžete tematicky pretkať červeným koralom.

DSC08940
Páči sa vám náramok na obrázku? Za pár minút si ho môžete vytvoriť, stačí naviazať “origami” srdiečko zo striebra Ag 925/1000 na Shamballa šnúru.

Deň svätého Valentína už dávno neslúži len ako pripomenutie milostnej lásky, ale tiež lásky v podobe priateľstva. Či už je to najlepšia kamarátka, sestra alebo mamina, aj im môžete dať najavo svoju náklonnosť. Pozrite sa napríklad na návod Náramky pre kamarátky, podľa ktorého zvládne navliecť náramok aj úplný začiatočník.

Untitled design (4)
S použitím základu na Shamballa náramky, spájacích krúžkov a spájacieho dielu v tvare srdca môžete vytvoriť napríklad romantické párové náramky. Srdce je z materiálu Ag 925/1000 a je možné ho objednať v striebornom, zlatom alebo rose gold variante.

A v neposlednom rade nezabudnite na to, že láska k ostatným vychádza zo sebalásky. Nikto z nás nie je schopný skutočne milovať blížneho svojho, ak najskôr nenájde rýdzu lásku k sebe. Žijeme však v dobe, ktorá je rýchla, a málokedy si urobíme čas na seba. Zabúdame tak na toho najdôležitejšieho človeka, o ktorého sa tu máme postarať. Začnite tohto roku inak – vytvorte si šperk aj sama pre seba! Či už sú to krásne šité náušnice z rokajlových, brúsených a stláčaných korálikov, alebo zažiarte vďaka jednoduchým náušniciam za pomoci nových SWAROVSKI príveskov v tvare srdca a strieborných šlupní.

Untitled design (5)
S originálnymi a vlastnoručne vyrobenými doplnkami budete za kráľovnú večera.


Ďalšie zaujímavosti o červenej farbe:

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Příjemné prostředí a ochotná prodavačka