Týždeň jogy – Inšpirácia

Joga je veda, ktorá spája našu myseľ, ducha a fyzické telo. Najviac známa fyzická aktivita má však s korálikovaním omnoho viac spoločné, než by ste čakali!
Týždeň jogy – Inšpirácia

Pondelok, 15. jún 2020

Keď sa povie joga, každý si predstaví niečo trošku iné. Môže to byť mních v oranžovom habite, ktorý sedí v lotosovom sede, alebo dievča v legínach, ktoré si naťahuje chrbát pri pozdrave slnku. A aj keď sa aktivity týchto dvoch viditeľne líšia, na duchovnej úrovni sa dostávajú do rovnakého zenového bodu, ktorý má za úlohu priniesť človeku pokoj na duši, pocit uvoľnenia, spolupatričnosti a hlavne šťastia. Joga teda môže byť aj to, keď si po večeroch v pokoji navliekate obľúbené koráliky a usmievate sa pri tom. Poďte s nami teda osláviť tento deň pomocou “korálikovej jogy”.

DSC05035

Ak jogu praktizujete aj na fyzickej úrovni alebo vás zaujíma jej spirituálna stránka, určite vás poteší, že si môžete vytvoriť jednoduché šperky, ktoré o vás tento fakt prezradia. Štýlový náramok s obľúbenými minerálmi na elastomere môžete doplniť jednoduchými spirituálnymi symbolmi. Korálik v tvare Budhu alebo prívesok s lotosovým kvetom prehovoria za vás. Pôvod týchto a mnohých ďalších symbolov spojených s duchovným svetom nájdete v našom článku Vyznajte sa v symboloch. Okrem toho pre vás máme úplne nové koráliky z minerálov, ktoré nielenže krásne vyzerajú, ale majú aj skutočne silné duchovné vlastnosti. Nájdete medzi nimi aj veľmi obľúbený zafír, smaragd, rubín či jantár.

DSC02209

Špeciálnou kategóriou, ktorá sa zameriava na spojenie šperkov s naším vyšším Ja, sú potom Mala náramky a náhrdelníky. Ak ste niekedy zavítali do štúdia jogy, určite ste sa s nimi niekedy stretli. Ide o náramky, ktoré sa navliekajú v násobkoch deviatich korálikov, alebo o náhrdelníky so 108 korálikmi. 108 je veľmi dôležité posvätné číslo ako v hinduizme, tak v budhizme. Najčastejšie na nich nájdete navlečené koráliky z drevených semienok Rudraksha alebo Bodhi, ktoré nielen krásne vyzerajú, ale tiež majú veľmi silné ezoterické a ochranné účinky na svojho majiteľa. Viac sa o nich môžete dočítať tu.

Untitled design (4)

Najzaujímavejšia vizuálna časť je potom ozdobný strapec, vďaka ktorému sa šperk pokojne hodí aj pre tých, ktorí majú radi štýl boho. Boho je stále viac obľúbené, a to predovšetkým v letných mesiacoch. Vďaka tomu sa tieto šperky hodia skutočne pre každého – či už ste na ceste za sebapoznaním alebo len radi sledujete módne trendy.

DSC09775

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Příjemné prostředí a ochotná prodavačka