SWAROVSKI

SWAROVSKI História firmy SWAROVSKI sa začala písať v samotnom srdci českého sklárstva - na Jablonecku v severných Čechách. Z tejto oblasti pochádza Daniel Swarovski, zakladateľ spoločnosti SWAROVSKI. V roku 1895 sa tento český vynálezca a vizionár presťahoval do dediny Wattens v rakúskom Tyrolsku spolu so svojím novovynájdeným strojom na brúsenie a leštenie krištáľových šperkových kameňov. Aj napriek svojmu globálnemu dosahu je spoločnosť naďalej rodinnou firmou, ktorá je vedená už piatou generáciou.

Nevyhnutná súčasť medzinárodného dizajnu

Od svojich počiatkov, ktoré priniesli revolúciu vo svete módy, sa firma SWAROVSKI rozvinula na popredného svetového výrobcu precízne brúseného krištáľu nielen pre módu a šperky, ale v poslednej dobe aj pre osvetlenie, architektúru a interiéry.

Exkluzívny výrobca krištáľových komponentov

Spoločnosť SWAROVSKI vyrába širokú paletu krištáľových komponentov SWAROVSKI ELEMENTS, ktorými sa nechávajú inšpirovať mnohí svetoví návrhári šperkov a odevov. Koráliky a komponenty SWAROVSKI sa vyznačujú najmä dokonalou presnosťou, precíznym výbrusom každej perly a vyčerpávajúcou škálou farieb a povrchových úprav, ktoré sú k dispozícii.

Ukončenie maloobchodného predaja v roku 2021

V priebehu roka 2021 postupne dôjde k ukončeniu distribúcie všetkých produktoch SWAROVSKI pre maloobchodný predaj z dôvodu zmeny obchodnej stratégie tejto spoločnosti. Viac informácií nájdete Lúčime sa so SWAROVSKI. V rámci postupného ukončenia predaja sme umiestnili viac ako 2000 produktov do výpredaja.

Produkty tejto značky nájdete v týchto kategóriách zobraziť skryť

Zoradiť podľa: Počiatočné zoradenie / Zoradiť podľa ceny /

1 2 3 4 5 6 7 44