Šperky pre športových (ne)nadšencov

Dalo by sa povedať, že čo sa týka športu, svet sa delí na tretiny. Jedna časť ho miluje a je pre ňu pravidelnou súčasťou každodenného života. Druhá vie, že šport a pohyb je pre telo dobrý, ale tak trochu sa k nemu musí stále nútiť. A tretia skupina si je istá, že pohyb, a najmä ten intenzívny a organizovaný, nie je nič pre ňu. Ku ktorému tímu sa radíte vy? Či už ste milovník alebo premáhač, máme pre vás tipy na šperky, ktoré vás posunú k lepším výkonom.
Šperky pre športových (ne)nadšencov

Piatok, 23. august 2019

Behám, beháš, behám

Beh je šport pre každého zdravého človeka. Stačí si obuť vhodnú obuv, zrýchliť chôdzu aaa… Rozbehnúť sa! To, ako dlho potom vydržíte bežať, je už iná vec. Ale pamätajte si, prečo ste vybehli. Vyčistiť si hlavu, nadýchať sa vzduchu, pretiahnuť kosti a vyplaviť endorfíny. Keď začnete kilometer po kilometri zlepšovať svoj výkon, budete na seba ešte pyšnejší, než keď navlečiete šperk, ktorý vám každý chváli.

DSC01755

Vyberte si pre svoje šperky prívesky s motivačnými heslami z Ag 925. Vybrať si môžete zo striebornej, zlatej alebo rose gold varianty.

Železo robí pekné telá

Čo bolí, to silnie! Pot sú slzy, ktoré prelieva tuk. Keď máš dobrý deň, makaj. Keď zlý deň, makaj ešte viac. Takých citátov čítal mnoho každý, kto kedy vzal odvahu a prekročil prah fitness centra. Tí z nás, ktorí sa nezľakli toho, že nasledujúci deň nemohli chodiť, na ne budú prisahať. Vo fitku môžete svoje limity prekonávať na tisíc rôznych spôsobov. Často vďaka tomu zistíte, že v sebe máte svaly, o existencii ktorých ste predtým nemali ani tušenia. Nevzdávajte to, pridávajte kilá, drepy, výpady aj zhyby. Nezabúdajte, že je to skvelý spôsob, ako posilniť chrbtové svalstvo, ktoré vám umožní bezbolestne navliekať koráliky celú noc.

DSC01770

Strieborný prívesok v tvare činky patrí medzi najobľúbenejšie komponentmi. Kája ho nosí v náramku z brúseného minerálu tigrie oko navlečené na elastoméru.

Pozdrav slnku

Pokoj a relaxácia, to sú prvé asociácie, ktoré nám vyskočia, keď niekto povie „joga“. Kto ju ale okúsil, vie, že je to pekná drina. A tým nemyslíme len fakt, že pomaly dýchať a sústrediť svoje myšlienky je poriadna fuška. Joga bolí. Obzvlášť tých z nás, ktorí celé dni trávime v sede za počítačom. Dajte jej ale šancu a zistíte, že je možné sa uvoľniť a spotiť aj vo chvíli, keď nerobíte žiadne rýchle pohyby.

DSC01776

Užiť chvíľku relaxácie si môžete aj u tvorenia. Náhrdelník s lotosom a strapcom vyrobíte ľahko z metrážového retiazky, spojovacích krúžkov, lotosu od TierraCast a strapcePostačí k tomu bižutérne kliešte.


Motivácia pre všetkých s minerálnymi korálikmi

Nech už vaše srdce bije pre ktorýkoľvek šport, trocha motivácie sa hodí vždy. Využite pozitívne účinky minerálov a povzbuďte sa k lepším výkonom. Vybrali sme pre vás kamene, ktoré sa mimoriadne hodia pre všetkých, ktorí chcú „pohnúť kostrou“.

DSC02014

Inšpirujte sa návody na náramky s minerálmi, ktoré pomôžu vášmu športovému ja. Či už potrebujete motiváciu, silu a vitalitu alebo relaxáciu a uvoľnenie.

Červený pruhovaný achát dodáva silu a odhodlanie k činom. Odstraňuje negatívny postoj a motivuje k zmene. Je teda skvelou voľbou pre večných začiatočníkov, ktorí z každej pemanentky vypotrebujú len prvé tri lekcie.

Zelený pruhovaný achát pomôže s nájdením životnej cesty a dodá silu a odvahu. Chráni tiež pred negatívnymi vplyvmi z okolia. Takže môže pomôcť vo chvíli, kedy vás namiesto tréningu kamaráti lákajú na jedno. Tento kameň tiež motivuje k činom, ktorých sa človek bezdôvodne bojí. Je teda ideálne si taký náramok navliecť vo chvíli, keď sa človek chystá prvýkrát vyraziť sám na športovú lekciu.

Modrý pruhovaný achát je skvelým zdrojom opory a novej sily. Obnovuje telesnú energiu a duševný pokoj. Bude vám tak skvelým spoločníkom druhý deň po tréningu. S jeho pomocou sa lepšie zregenerujete a odhodláte sa vyraziť cvičiť znovu.

 

Býčie oko je kameňom životnej energie. Posilňuje sebadôveru a koncentráciu. Prináša motiváciu, povzbudzuje a chráni pred nebezpečenstvom. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu. S jeho pomocou sa ľahšie stanete tvrdohlavým ako býk a vydržíte vo svojom úsilí.

Hematit aktivuje našu vôľu, odvahu a rozhodnosť konať. Ak sa teda neustále nemôžete odhodlať k tomu obuť si topánky a prvýkrát vybehnúť, je to kameň práve pre vás. Odhodlanie je základnou vlastnosťou dobrého športovca. Vyrobte si talizman s hematitom a vybehnite, vybavte si hodinu s trénerom alebo sa zapíšte na lekciu. Zajtra, alebo ideálne ešte dnes.

Biely howlit prináša upokojenie a uvoľnenie. Pretože nielen výkonom je človek živý. Od správnej regenerácie v podstate závisí, či pri športe zostanete, alebo po pár týždňoch plány zlyhajú. Využite silu howlitu a dajte svojmu telu priestor, aby po výkone obnovilo svoje sily.

Obrázkový jaspis je kameň nových začiatkov. Pomôže vám tiež odhaliť a potlačiť falošné túžby. Veď tá chuť na čokoládu je predsa len znamením, že vaše telo túži po vyrovnanejšom pomere bielkovín a sacharidov. Ak už, tak s obrázkovým jaspisom radšej siahnite po proteínovej tyčinke.

Karneol pomáhapri nedostatku motivácie a podporuje vitalitu. A to je presne to, čo všetci potrebujeme, obzvlášť ráno. Tlmí lenivosť a nečinnosť, dodáva sebadôveru a chuť do života. Skrátka dokonalý spoločník na dni, keď v tele cítite každučký sval.


Fanúšik 24/7

Fandia aktívni športovci, fandia ľudia doma pri televízii, fandia aj fanatici v najväčšej vrave kotla na zápase. Každý má svoj spôsob, ale cieľom všetkých je podporiť svojho obľúbeného športovca alebo tím na ceste k lepším výkonom. Doplňte svoj dres, šál a mávadlá šperkom vo farbách „svojho“ mančaftu. Alebo vytvorte merch talizmany pre váš tím, ktoré potešia fanúšikov!

 

DSC02244

Pustite sa do navliekanie! V našich návodoch nájdete postup na náramok pre futbalových, basketbalových i volejbalových fanúšikov.

Pamätajte si, že aj malé zlepšenia sú stále lepšie než žiadne zlepšenia.
Prajeme vám, aby ste boli každý deň silnejší než vaše výhovorky. 

A keby sa vám do športu predsa len nechcelo, pozrite sa na nové návody, ktoré pribudli v našej Inspiračnej galérii.

 

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 444+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Nedeľu, 16. Január 2022

100%

Koraliky su pekne vypracovane a vyzeraju este lepsie ako na obrazku

Overený zákazník
Sobota, 15. Január 2022

100%

som spokojný, doporučujem kontakt

+ Rýchlosť, spoľahlivosť

Overený zákazník
Sobota, 15. Január 2022

100%

dobry