Oslávte s nami Deň matiek

02.05.2018
Deň matiek sa blíži, prečo teda nevytvoriť krásne originálne darčeky z našich noviniek? Dajte svojej maminke najavo, že si ju vážite. Poďakujte jej vlastnoručne vyrobeným darčekom vyrobeným z lásky.

Nechajte sa inšpirovať týmto článkom a vytvorte svojej maminke originálny darček.

Najpopulárnejším trendom sú teraz náramky z minerálnych kameňov. Je to krásny darček, ktorý nie je náročný na výrobu. Každý minerál má iné vlastnosti. Aký sa hodí práve pre Vašu maminku? Vyberte Vašej maminke minerály podľa horoskopu. Minerály majú svoje príbehy, svoje jedinečné vlastnosti a spôsob, ako sa o ne starať. Prečítajte si všetko, čo potrebujete o mineráloch vedieť.

Samotné minerály nestačia, preto sa pozrite do našej sekcie Všetko pre náramky z minerálov, kde nájdete aj doplnky pre ideálne náramky. Ak hľadáte inšpiráciu, nechajte sa inšpirovať návodmi na tvorbu náramkov v našej Inšpiračnej galérii.

naramkys

Ste tvorivá duša? Rada tvoríte alebo maľujete? Pozrite sa do našej novej sekcie Farby na kreatívne tvorenie.

Farby a fixky môžete využiť napríklad na keramiku, sklo, textil a ďalšie materiály. Ozdobte si tak napríklad hrnček, napíšte svojej maminke prianie, kam len chcete.

162_KREUL_Sklo_a_porcelan_Classic_img16

 

Ak nie ste práve príliš zruční, môžete svojej maminke vytvoriť luxusný náramok, ktorý ozdobíte korálikmi so širokým prieťahom. Môžete si vybrať z luxusnej striebornej varianty náramku alebo podobne kvalitnej chirurgickej ocele. Rovnako tak sú samotné koráliky dostupné v luxusnej striebornej variante a nemenej zaujímave sú aj koráliky z chirurgickej ocele.

 

Vše pro náramky z korálků s velkým otvorem_2