Novembrová výzva – pánske šperky

November je tu a s ním sa oslavuje mužstvo nielen v podobe pestovaných fúzov v tradícii, ktorej sa hovorí „Movember“. Oslávte tento rok mužstvo s vašimi najbližšími a vytvorte svojmu synovi, ocinovi či partnerovi originálny náramok na mieru!
Novembrová výzva – pánske šperky

Nedeľu, 1. november 2020

November je medzi mužmi populárny nielen vďaka vyššie zmieňovanému „Movember-u“. Muži majú radi jeseň, pretože zatiaľ čo jar a leto v sebe nesú ženskú kreatívnu energiu, jeseň a zima sú ich mužskými protikladmi, kedy príroda oddychuje a hrá jednoduchými farbami. Od hnedej po zelenú až k čiernej a bielej. Radi by ste sebe alebo svojim blízkym vytvorili šperk s touto maskulínnou energiou? Vďaka prírodným materiálom je to jednoduché.

JAK ZAČÍT S KORÁLKY_ (13)

Ako na to?

Prírodné materiály, ako je drevo a minerály, sú nielen obľúbené, ale aj veľmi univerzálne. Môžete s nimi vyzdobiť naozaj akýkoľvek šperk. Pre mužské šperky sú však tou správnou voľbou, keďže v sebe nesú zemitú energiu a nehýria trblietavými farbami, ktoré môžeme nájsť na ženských šperkoch. Minerálové náramky a náramky s Mala drevenými korálikmi sú však u mužov stále viac obľúbené. Vďaka jednoduchým farbám dokonale podporia akýkoľvek outfit, a zároveň blahodarne pôsobia na našu dušu. Ak chcete vytvoriť jednoduchý doplnok, nezabudnite na elastomer. Vďaka elastomeru sa nemusíte báť, že by bol náramok malý, keďže sa dá ľahko pretiahnuť cez zápästie. Aj tak je však potrebné zmerať zápästie a počítať s korálikmi navyše. Ako správne odhadnúť počet korálikov sa dozviete v špecializovanom článku Ako navliecť náramok z minerálov.

JAK ZAČÍT S KORÁLKY_ (14)

Ak je váš drahý milovníkom športu, môžete sa inšpirovať napríklad náramkom pre basketbalových alebo futbalových nadšencov. Obľúbené drevené koráliky môžete spojiť s minerálmi aj v elegantnom náramku so spirituálnou tematikou. Ak by ste sa radšej vyhli komponentom v zlatom prevedení, pozrite sa do sekcie Nunn Design komponentov s organickými tvarmi, ktoré sa pánom budú páčiť vďaka nepravidelnému prevedeniu. To, že sa organické tvary skvele dopĺňajú s prírodnými materiálmi, potvrdzuje napríklad tento krásny pánsky náramok s ebenovým drevom. Nebojte sa však zabrúsiť aj do sekcie SWAROVSKI komponentov, ktoré sú síce povestné svojím trblietaním, ale v správnej kombinácii ideálne aj pre pánske doplnky. Inšpirovať sa môžete náramkom, ktorý spája zemitú energiu tigrieho oka so SWAROVSKI Rock Tube.

Namiesto tigrieho oka však môžete použiť napríklad koráliky z lávy, ktorá je medzi mužmi obľúbená, a namiesto ebenového dreva sa nebojte použiť trebárs santalové drevo. Ako vždy, ani tu sa fantázii medze nekladú.

JAK ZAČÍT S KORÁLKY_ (15)

Čo za to?

Svoju novembrovú korálikovú chvíľku si môžete vychutnať len pre seba. Ale tiež nám môžete ukázať vaše unikátne šperky pre pánov a zapojiť sa tak do súťaže o super korálikové ceny!

Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Každý mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Pravidlá nájdete tu.

Všetci traja sa môžu tešiť na balíček korálikov a víťaz mesiaca navyše na poukážku na 500 Kč na nákup korálikov podľa svojho výberu.

Ak sa budete svojimi doplnkami chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, ak fotku označíte #vyzvaodkoralok a #inspiraciaodkoralok

JAK ZAČÍT S KORÁLKY_ (6)

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Příjemné prostředí a ochotná prodavačka