Milujete koráliky? My tiež!

Milujete koráliky? My tiež! 07.02.2017
Tu sa na tajného Valentína nehrá. Vy máte radi koráliky, my tiež. Poďme sa o tom porozprávať! Dvaja z vás navyše získajú nákup zadarmo.

Nehanbite sa, priznajte sa!

Často nám v komentároch píšete krásne slová o tom, čo pre vás koráliky a tvorenie šperkov znamenajú.
O tom, akú nehu vo vás vzbudzuje pohľad na kôpku korálikov, ktorú vybalíte zo svojej zásielky, aj o tom, ako sa snažíte ukradnúť si každú voľnú chvíľku na to, aby ste sa mohli potešiť so svojou korálikovou láskou.

Ako vám len rozumieme! Aj keď okolo plných regálov korálikov prechádzame každý deň, pocity v nás vzbudzujú podobné.

Ale aj tak nám oveľa väčšiu radosť robí čítať si o tom, akú radosť robia koráliky vám. :)

 

Tak sa nehanbite a napíšte nám do komentára, ako vyzerá práve tá vaša koráliková láska!


Ak navyše do komentára pripíšete aj číslo objednávky uskutočnenej v týždni od 13. do 19. februára, máte šancu získať nákup zdarmaJeden komentár vyberie kreatívna riaditeľka Zuzka a jeden vylosujeme. Šancu má každý :)


A keby sa vám tentoraz nechcelo súťažiť, začítajte sa do príspevkov... Možno zistíte, že nie ste jediní, kto je v tom až po uši :)

Veľa lásky každý deň praje tím Korálky.cz a Korálky.sk.

 


Výherci

Výhercem podle Zuzky se stává paní Milada Mikulášových ze Slovenska, protože je vidět, že u ní doma korálková láska jen vzkvétá :). Výhercem podle losu se stává paní Iva Muchová z Česka se šťastným příspěvkem číslo 17. 

Výherkyním gratulujeme a všem ostatním držíme palce v dalších soutěžích :)

 

 

Komentáre

 • Milada Mikulášových 19.02.2017 18:06 14Reagovať

  Milujem koraliky od detstva. Uz ako mala som navliekala naramky z rokajlu, vytvaral tak cipkove naramky. Neskor mi otec zmajstroval ram na "tkanie koralkovych naramkov", ano stale ho mam sice mierne rozheglany ale funguje :). Casom som vytvarala zvieratka s koralikov, nausnice privesky. Mam rada aj ine rucne prace, preto ak mi to cas dovoli tak skusam kombinovat rozne techniky. To, ze milujem koraliky vie aj moj priatel. Tento tyzden ma poprosil aby som isla do zasielkovne pre balicek. Pri podpise pozeram prijemca som ja a nie on. potom odosielatel a uz to bolo jasne. On vie co ma najviac potesi, tak som sa ponahlala domov otvorit moj povalentinsky darcek objednavku cislo 217107214

 • Monika Pračková 19.02.2017 17:08 13Reagovať

  Som už asi závislá na korálkach. Som doma na ID už pár rokov ,takže času je dosť a tak tvorím, Ľahšie prekonávam moje zdravotné problémy . Vyrábam z korálok náramky, náušnice,náhrdelníky, na vianoce som robila hviezdy,anjelov .Začala som tvoriť už ako žiačka ZŠ( už je to viac ako 40 rokov), v tej dobe "letelo" macramé, robila som zo špagátikov v kombinácii s drevenými korálkami náhrdelníky,opasky,tašky...Vtedy nebol taký výber materialov, korálok a komponentov ako dnes.
  Som zvedavá na tie novinky,ktoré som si objednala. už ich vidím v mojich náramkoch
  č.obj.217107357

 • Lívia Pačanová (http://www.sashe.sk/livike) 19.02.2017 10:31 12Reagovať

  č. objednavky je 217107376
  Ahojte.....korálky a koralkovanie je už pre mňa niečo ako závislosť :-)....niekedy mám v práci chvíle keď si poviem "joj už nech som doma aby som mohla korálkovať" Som ľaváčka a o nich sa hovorí že tí hemisféry maju inak poprepletené a preto sú kreatívnejší ...tak neviem ale je pravda že ma baví tvoriť a korálky ma už držia zopár rokov a vždy ma ešte napadajú nové a nové šperky. Vždy keď mi príde od Vás nový balíček tak sa na to teším ako dievčatko na novú babiku :-)

 • Monika Štrbová 17.02.2017 19:13 11Reagovať

  Krása vytvorená šikovnými rukami,relax,oddych a radosť z vytvoreného dielka
  Objednávka:217107249

 • Martina Tuhárská 17.02.2017 11:26 10Reagovať

  Milujem korálky už asi od malička. V poslednej dobe sa to zvykne prudko prejaviť na mojom účte ihneď po výplate, pretože vždy nejaká jej časť "záhadne" zmizne a za pár dní sa mi doma objaví balíček plný radosti :) Na korálkovaní som ťažko závislá, zbožňujem ten pocit, keď si vymyslím nový šperk a potom môžem hodiny kombinovať farby a hľadať preň ten správny konečné vzhľad. A samozrejme v neposlednej rade je krásny pocit najmä to, keď vidím, akú radosť majú moje zákazníčky, keď šperky nosia.
  číslo objednávky: 217107188

 • Júlia Pemčáková 17.02.2017 09:15 9Reagovať

  Práve včera mi.prisiel balík od vás... Keď som to odfotila a poslala priateľovi fotku,že aha aký poklad mi prišiel, stratil slová...A pre mňa to stále nie je dosť

 • Anna Gerbova 16.02.2017 11:38 8Reagovať

  Veľmi aj momentálne z nich robím je to láska ,oddych,sústredenie ,a všetko myšlienky vypúšťanie strašne sa teším keď mam voľnú chvíľu a vyrábam upokojuje ma

 • Daniela Strapáková 15.02.2017 17:27 7Reagovať

  Korálky, korálky kde ste sa vzali,
  keď ste ma takto opantali.
  Vždy si ma nájdete, a ja sa vzdám.
  lebo Vás milujem až ku hviezdám.
  Ste krásne, lesklé a farebné,
  čo môjmu zraku neutečie.
  Láska k Vám je veľká,
  trvalá a pevná.
  Nikdy sa Vás nevzdám!

 • Anna Gerbova 15.02.2017 13:42 6Reagovať

  Milujem korálky vyrábam z nich stromčeky šťastia ,kvetiny a používam ich pri výrobe víl z plsti,som doma na maródke dlhodobej, takže každý deň už niekoľko mesiacom mi pomahaju prekonať dlhý čas a bolesť pri mojej zlomenine

 • Anna Gerbova 15.02.2017 13:41 5Reagovať

  Milujem korálky vyrábam z nich stromčeky šťastia ,kvetiny a používam ich pri výrobe víl z plte,som doma na maródke dlhodobej, takže každý deň už niekoľko mesiacom mi pomahaju prekonať dlhý čas a budú a bolesť primjej zlomenine

 • Lenka Cholvadová 14.02.2017 16:18 4Reagovať

  Pre mňa znamená táto stranka s koralkami to najkrajšie a najkvalitnejšie korálky aké som kedy držala v rukách.Odpočivam pri nich a teším sa čo nové vznikne z ďalšej a ďalšej objednávky :-)

 • Veronika Kovácsová 14.02.2017 11:31 3Reagovať

  Celé sa to začalo kúpou šitého šperku - nádherného prsteňa, ktorý si vybrala moja dcéra v jednom kreatívnom obchode. Dlho som nad tým premýšľala, ako sa dá taká krása vyrobiť, až kým som si nezakúpila knihu zameranú na výrobu šitých šperkov a ako samouk som sa pustila do toho. Bolo to pred dvomi rokmi a moja láska ku korálikom je čím ďalej tým väčšia, veľa námetov čerpám aj z internetu.Snažím sa ukradnúť si každú voľnú chvíľu, aby som sa potešila so svojou korálkovou láskou, ktorá je pre mňa aj príjemným relaxom.
  číslo objednávky: 217107217

 • Mária Jendroľová 13.02.2017 18:51 2Reagovať

  Korálky sú moja závislosť, ktorá mi neškodí, ale neskutočne pomáha relaxovať.

 • Marcela Fabšíková 13.02.2017 13:22 1Reagovať

  Korálik trblietajúci sa ako vodná hladina,
  čo z teba pekné vytvorím, to ma zaujíma
  náušnice, prsteň či pekný náramok?
  pri vás ubehne rýchlo i celý rok.
  Podarovať krásu a kus seba
  čo na to najviac treba ?
  koráliky pekné - lesklé farebné,
  páčia sa nám všetky odtiene :)

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.