Máte radi výzvy? Prijmite na rok 2020 tú od Korálikov!

Máme tu nový rok a s ním každého z nás čakajú nové radosti aj výzvy. A ak máte radi práve výzvy, tak sa môžete zapojiť do tých našich podľa korálikového Kalendára výziev na rok 2020.
Máte radi výzvy? Prijmite na rok 2020 tú od Korálikov!

Piatok, 20. december 2019

Milé korálkárky, milí korálkári,

Aby bol aj pre vás rok 2020 plný korálikov, pripravili sme si pre vás niečo skutočne špeciálne! Dali sme hlavy dohromady a vymysleli sme si 12 výziev na rok 2020, ktoré nájdete v našom Kalendári výziev.

Spravte si pomedzi sviatky radosť a my ju spravíme vám! Môžete si ho zadarmo stiahnuť v A4 alebo v A3 variante a vytlačiť si ho doma.

STIAHNUŤ A4 K TLAČI

STIAHNUŤ A3 K TLAČI

A ako to funguje? Každý mesiac sme pre vás v kalendári pripravili jednu mesačnú výzvu na tvorenie, ktorá sa nejakým spôsobom vzťahuje na konkrétny mesiac. Inšpirovať k samotnej tvorbe sa môžete u nás na blogu alebo v našej Inšpiračnej galérii a môžete si tak vybrať šperk, alebo dokonca šperky, aké sa vám páčia, a obťažnosť, na akú sa cítite. A keď budete mať kalendár vo svojom tvoriacom kútiku stále na očiach, nebude pre vás existovať lepšia motivácia na tvorenie!

Samozrejme ale ide tiež o klasický kalendár, kam si môžete zaznamenať všetky svoje dôležité udalosti alebo pripomienku, že si treba objednať novú zásobu korálikov. Tak neváhajte a neprepásnite šancu získať Kalendár výziev od Korálok!

Aj počas sviatkov môžete samozrejme objednávať na našom e-shope alebo pomedzi sviatky môžete navštíviť naše predajne v Prahe a v Brne. Viac o doručovaní a nákupe medzi sviatkami nájdete tu.

Januárová výzva

Februárová výzva

Marcová výzva

Budeme radi, ak sa nám vašimi šperkami potom tiež pochválite buď na našom Facebooku alebo na Instagrame. Značka #vyzvaodkoralok #inspiraciaodkoralok

Untitled design - 2019-12-18T211551

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Utorok, 25. Január 2022

100%

Výběr v klidu domova, široká nabídka, rychlé dodání

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost