Máte radi výzvy? Prijmite na rok 2020 tú od Korálikov!

Máte radi výzvy? Prijmite na rok 2020 tú od Korálikov! 20.12.2019
Máme tu nový rok a s ním každého z nás čakajú nové radosti aj výzvy. A ak máte radi práve výzvy, tak sa môžete zapojiť do tých našich podľa korálikového Kalendára výziev na rok 2020.

Milé korálkárky, milí korálkári,

Aby bol aj pre vás rok 2020 plný korálikov, pripravili sme si pre vás niečo skutočne špeciálne! Dali sme hlavy dohromady a vymysleli sme si 12 výziev na rok 2020, ktoré nájdete v našom Kalendári výziev.

Spravte si pomedzi sviatky radosť a my ju spravíme vám! Môžete si ho zadarmo stiahnuť v A4 alebo v A3 variante a vytlačiť si ho doma.

STIAHNUŤ A4 K TLAČI

STIAHNUŤ A3 K TLAČI

A ako to funguje? Každý mesiac sme pre vás v kalendári pripravili jednu mesačnú výzvu na tvorenie, ktorá sa nejakým spôsobom vzťahuje na konkrétny mesiac. Inšpirovať k samotnej tvorbe sa môžete u nás na blogu alebo v našej Inšpiračnej galérii a môžete si tak vybrať šperk, alebo dokonca šperky, aké sa vám páčia, a obťažnosť, na akú sa cítite. A keď budete mať kalendár vo svojom tvoriacom kútiku stále na očiach, nebude pre vás existovať lepšia motivácia na tvorenie!

Samozrejme ale ide tiež o klasický kalendár, kam si môžete zaznamenať všetky svoje dôležité udalosti alebo pripomienku, že si treba objednať novú zásobu korálikov. Tak neváhajte a neprepásnite šancu získať Kalendár výziev od Korálok!

Aj počas sviatkov môžete samozrejme objednávať na našom e-shope alebo pomedzi sviatky môžete navštíviť naše predajne v Prahe a v Brne. Viac o doručovaní a nákupe medzi sviatkami nájdete tu.

Januárová výzva

Februárová výzva

Marcová výzva

Budeme radi, ak sa nám vašimi šperkami potom tiež pochválite buď na našom Facebooku alebo na Instagrame. Značka #vyzvaodkoralok #inspiraciaodkoralok

Untitled design - 2019-12-18T211551