Korálkový tím praje tvorivý rok 2021

Rok 2020 bol skúškou pre nás všetkých. O to dôležitejšie je popriať si do roku 2021 len to najlepšie a vstúpiť doň s čistou hlavou, dobrou náladou, chuťou tvoriť a skúšať nové veci. Skrátka nestrácať nádej. Obzrite sa spoločne s nami za rokom 2020 a pozrime sa, čo sa nám v tomto nešťastnom roku, naopak, podarilo.
Korálkový tím praje tvorivý rok 2021

Utorok, 22. december 2020

Milé korálkárky, milí korálkári, zákazníci, sledujúci, fanúšikovia, skrátka všetci, kto rovnako ako my miluje tvorenie každého druhu,

keď sme vám v roku 2019 priali krásne sviatky a len to najlepšie do nového roku, nevedeli sme, akú ťažkú skúšku nám rok 2020 prinesie.
Nesmieme ale zabúdať na to, že nie všetko, čo sa v roku 2020 stalo, bolo zlé. Skúste sa obzrieť späť a zamyslieť sa, čo nové ste sa vďaka tomu, že ste trávili viac času doma, naučili? Vyskúšali ste niečo, čo ste plánovali vyskúšať už dlho, ale nebol na to čas? Mali ste konečne viac času na tvorenie? Na tvorenie s rodinou? Veríme, že ste svoje odpovede našli s úsmevom na perách. :)

My sme museli zavrieť naše korálikové predajne na niekoľko mesiacov. Vypadli nám alebo sa dokonca stratili dodávky vašich obľúbených produktov. Museli sme zrušiť cesty na veľtrhy, kde sme pre vás chceli vybrať kopec produktových noviniek. Ale veľa vecí sa nám v roku 2020 podarilo!

PF2021_3

A týmto by sme vám za celý náš tím Korálky.sk chceli poďakovať za to, že sa môžeme obzrieť do roku 2020 a vidieť toľko skvelých vecí, úspechov a radosti. A zároveň vám popriať, aby ste do roku 2021 vstúpili s rovnakou radosťou ako my. S veľkými plánmi a snami, dobrou náladou, chuťou tvoriť, objavovať a skúšať nové veci. Skrátka nech je ten rok 2021 taký, aký ho chcete mať, a ešte lepší.

Váš tím Korálky.sk :)

A ktože to ten tím Korálky.sk je?

EXPEDÍCIA A ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Vanda (4)

Káťa, Romča, Dita a Ivet. To sú naše hrdinky, ktoré kontrolujú všetky vaše objednávky, aby sa vám dostali správne a v poriadku do rúk. To sú tie milé hlasy, ktoré vám dvíhajú telefóny a snažia sa s vami vyriešiť všetko, či už ide o zlú veľkosť korálika alebo chýbajúci produkt v objednávke. A aj keď nie vždy je to jednoduché, vždy to robia s dobrou náladou :)

Emil, ten tomu celému šéfuje a zodpovedá za to, že sa k vám objednávky dostanú. Neustále vymýšľa, ako celý proces kompletácie objednávok vylepšiť tak, aby sa k vám dostali 100% kompletné, za čo najkratšiu dobu, v čo najlepšom stave. Skrátka aby ste boli spokojní :)

LOGISTIKA A ZÁSOBOVANIE

Vanda (5)

Tomáš, to je kráľ nášho korálikového skladu. Má pod kontrolou všetky zásoby a takto prísne sa tvári na každého, kto by mu v nich chcel urobiť neporiadok. Svedomito kontroluje všetky dodávky tovaru a aj vďaka nemu je to, čo je vypredané, veľmi rýchlo opäť naskladnené.

Terka má potom na starosti zásobovanie predajní, aby ste vy, ktorí si tovar radi prezriete a ohmatáte, mali na predajni z čoho vyberať.

MARKETING

Vanda

Vanda je naša marketingová špecialistka, ktorá pre vás pripravuje spoločne s grafičkou všetky naše krásne bannery a vizuály, pripravuje pre vás obľúbené zľavové akcie a darčeky k nákupu a píše pre vás krásne a inšpiratívne články.

Zuzka je naša kreatívna kráľovná. To ona pre vás vymýšľa inšpiráciu, hľadá najnovšie trendy v tvorení, pomáha s produktovou stratégiou a potom za vás všetko vyskúša. Má pod palcom naše vlastné tvorenie a koniec koncov, aj v našej Inšpiračnej galérii môžete nájsť mnoho jej návodov.

Kristýnu určite poznáte z našich videí. Má na svedomí ale aj väčšinu našich článkov o mineráloch alebo Mala. Kristýna pre vás navyše pripravuje popisky produktov tak, aby ste sa v nich lepšie vyznali.

Martina vedie celý marketing. Okrem toho, že pre vás neustále vymýšľa, aké akcie, darčeky a články by vás potešili, fotí pre vás aj všetky fotky, ktoré v našich článkoch, na sociálnych sieťach a banneroch nájdete.

VEDENIE

Vanda (6)

Pavel sedí na truhlici plnej korálikov (a peňazí). Náš finančný riaditeľ na nás všetkých dozerá a zaisťuje to, že vo firme všetko klape a truhlička nie je nikdy prázdna.

Naša Gábi má na starosti všetko, čo sa chodu nášho korálikového kráľovstva týka. Od toho, aby nikdy nedošla káva, po to, aby nikdy nedošla dobrá nálada.

A konečne Martin, náš pán riaditeľ, ktorý celé kráľovstvo Korálky.cz založil už v roku 2006. Ako obchodný riaditeľ má pod palcom všetko, čo na našom e-shope nájdete. Ako človek je to niekto, kto drží celý tím Korálky.sk pokope.

A nesmieme zabudnúť na pána Korálika! Ten vás i nás totiž sprevádza všetkým, čo v Koralky.sk robíme.

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 444+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Streda, 19. Január 2022

100%

Určite nakúpim z obchodu znova, skvelý výber a aj ceny! Všetko došlo v poriadku a pekne zabalené. :) Niektoré veci síce nemali na sklade, ale na dobré veci sa čaká. Palec hore!

+ veľmi široká ponuka sortimentu

Overený zákazník
Utorok, 18. Január 2022

100%

Vždy okamžité a kompletné vybavenie objednávky .

+ Všetko na jednom mieste.

Overený zákazník
Utorok, 18. Január 2022

100%

Doporučuji