Koráliky pre šťastie

Koráliky pre šťastie 23.03.2020
Šťastie, ako je známe, sa nedá kúpiť. My ho teda ani nemôžeme predávať, avšak vieme, že mnohých z vás robí šťastnými korálikovanie, a to zasa robí šťastnými nás! Preto pre vás máme darček pre šťastie k objednávke a 5 dôvodov, prečo vás korálkovanie urobí šťastnými.

Milé korálkárky, milí korálkári,

v dnešnej dobe je robiť to, čo nás robí šťastnými, ešte dôležitejšie, ako kedykoľvek predtým. A ako je známe, ručné tvorenie má pozitívne účinky na našu náladu. Korálkovanie pomáha odbúravať stres a zabaví vás na celé hodiny. A pretože je dôležité urobiť si radosť, pripravili sme si pre vás darček pre šťastie k objednávke.

Prvých 200 objednávok nad 20 EUR dostane ako darček kryštál od SWAROVSKI v tvare štvorlístka s kartičkou grafu šťastia, ktorú si môžete zavesiť napríklad na nástenku nad svoju pracovnú plochu, aby vám pripomínala šťastné chvíľky strávené pri tvorení.

Akcia tak platí od 23. 3. do 29. 3. 2020.

tyden_stesti_SK


Päť dôvodov prečo vám korálky prinesú šťastie

Poďte sa pozrieť na to, ako si u navliekanie vykúzlite dobrú karmu.

1. Korálková terapia

Po uponáhľanom pracovnom týždni je skvelé sústrediť sa na vašu obľúbenú aktivitu. Ideálne sú činnosti, pri ktorých môžete ako sa hovorí "vypnúť". Preberanie misiek so zmesou korálikov vám prispeje k zdravej mysli.

2. S láskou a pre šťastie

Nie je nad to vlastnoručne vyrobiť darček pre svojich najbližších. Vytvorte svojmu drahému originálny náramok a nechajte sa obdarovať jeho úprimnú radosťou. Mimochodom, ak za darček dostanete aj vrelé objatia, vyplaví sa vám hormón šťastia oxytocín.

3. Spoločná aktivita

Korálikovat nemusíte sami, zapojte do toho celú rodinu. Sledovať vaše najmenšie, ako sa vytrvalo snaží navliecť koráliky na elastomér, je skutočné šťastie.

4. Ochranné náramky

Existujú prírodné materiály a náramky, ktoré sa roky používajú ako spirituálnej pomôcky. Minerály majú veľa pozitívnych ezoterických vlastností, Rudraksha pôsobí ako ochranný talizman a Mala náramky vám pomôžu spojiť sa s vyšším Ja.

5. Špecifické symboly

Určité symboly môžu dodávať pozitívnu energiu. Pre niekoho je to symbol mieru, pre druhého kolibrík alebo iné zvieratko. Nechajte sa inšpirovať článkom 10 zvierat pre šťastie alebo naším sprievodcom najznámejších symbolov.

Untitled design (34)