Korálikujeme s deťmi alebo ako vytvoriť prvé doplnky

Máte doma malých kreatívcov a vymýšľate, ako ich môžete zapojiť do korálikovania? Ponúkame vám jednoduché nápady, ako na to!
Korálikujeme s deťmi alebo ako vytvoriť prvé doplnky

Pondelok, 18. máj 2020

Deti sa rady kreatívne vyjadrujú. Veľká časť ich detstva je o kreslení kriedami na chodník a maľovaní rôznofarebných slniečok na papier. Možno vás doma sledujú, ako si po večeroch navliekate náramky, a rady by to samé skúsili, ale vy si hovoríte, že sú na to ešte malé. Existujú však koráliky a komponenty aj pre malé deti.

Pre tie najmenšie sa hodia detské plastové koráliky, ktoré sú ľahké a vďaka svojmu širšiemu prieťahu ich dieťa ľahko zvládne navliecť na hrubšie navliekacie materiály, ako je napríklad kožený remienok alebo klobúková guma. Oba navliekacie materiály sa dajú potom ľahko priviazať na ruku a deti určite poteší, že si môžu vybrať z desiatok krásnych farieb. Môžete ich tiež doplniť plastovými korálikmi s písmenkami, ktoré deti učia nielen jemnú motoriku, ale tiež hláskovanie.

Untitled design (20)

Ďalším variantom sú drevené Jumbo koráliky, ktoré nielenže ponúkajú široké prieťahy a krásne ekologické farby, ktoré sú neškodné, ale môžete na nich s deťmi demonštrovať tiež geometrické tvary, pretože ponúkame nielen guľôčky, ale tiež valčeky a kocky. Korálikovanie tak nie je len zábava, ale je to skutočne efektívna škola hrou.

Untitled design (21)

Inšpirovať sa môžete aj detskými náramkami s brúsenými akrylovými korálikmi, ktoré sú veľmi jednoduché, ale deti určite osloví ich tvar a priehľadné farby, ktoré imitujú sklo.

Ak doma máte už väčšie deti, môžete spoločne skúsiť aj mierne zložitejšie doplnky, ako sú napríklad tieto cik-cak náramky zo stláčaných korálikov. A dievčatká, ktoré by sa rady pustili do výroby vlastných šperkov, určite osloví tento krásny náramok s baletkou v pastelových farbách s perlami SWAROVSKI, ktorý je navlečený na elastomere. Vaša malá slečna si tak ľahko vytvorí luxusný šperk za päť minút, ktorý ju môže namotivovať k ďalšej tvorbe.

Untitled design (22)

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 444+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

Obchod Korálki mi vyhovuje nabídkou a rychlostí dodání zboží.

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

velmi rychlé vyřízení

Overený zákazník
Štvrtok, 20. Január 2022

100%

jako vždy jsem spokojená