Koráliková výzva na september – vrstvené šperky

Vrstvené šperky sú hitom každého leta. A napriek tomu, že je tohtoročné leto skoro na konci, vrstvené doplnky si môžete užívať aj naďalej. Jednoduchosť a rafinovanosť sú totiž vždy v móde!
Koráliková výzva na september – vrstvené šperky

Utorok, 1. september 2020

Vrstvené šperky sú populárne predovšetkým vďaka tomu, že skvele kombinujú minimalizmus s opulenciou. Určite ste už videli nejednu svoju kamarátku s niekoľkými rôznymi vrstvami náhrdelníkov, ktoré tvoria rôzne dĺžky retiazok s príveskami. Aj to je vrstvenie. Kto má rád jednoduché a efektné šperky, je preňho tento trend ako vyšitý.

Vrstvené náhrdelníky sa hodia na každú príležitosť, nielen k saténovej blúzke, ako ich poznáme z množstva instagramových obrázkov. Stačí si vybrať obľúbené symboly vo forme príveskov alebo spájacích dielov, ktoré ponúkame v rôznych prevedeniach. Napríklad strieborné prívesky a spájacie diely ponúkajú aj variant pozlátenia 24kt zlatom a ružovým 18kt zlatom. Čo sa týka retiazok, môžete si vybrať buď hotové retiazky so zapínaním alebo metrážové retiazky, pri ktorých si môžete nastaviť ľubovoľnú dĺžku a dokončiť ich pomocou spájacieho krúžku a záponky.

DSC06151

Čo sa týka náramkov, náramkové komponenty zo striebra ponúkajú jednoduchú možnosť, ako si vyrobiť kopec krásnych vrstvených náramkov vo vašej obľúbenej farbe. Nájdete ich nielen v rôznych farbách kovov, ale aj v kombinácii s farebným pásikom napríklad v ružovej, bielej alebo čiernej. Tie potom stačí doplniť vami vybraným spájacím dielom a náramok je na svete.

Ak si nevyberiete zo strieborných spájacích dielov, nezabudnite sa pozrieť do noviniek, kde nájdete komponenty OmegaCast. Sortiment sme doplnili množstvom krásnych spájacích dielov a príveskov v tvare polmesiaca, hviezdy, obľúbených zvieratiek a tiež originálnych znamení vášho horoskopu.

Tieto komponenty sú, okrem iného, vyrobené z kvalitnej zliatiny zamak a sú pozlátené alebo postriebrené, takže celá vaša kolekcia bude hypoalergénna. Strieborné náramky môžete prípadne vymeniť za známu Shamballa šnúru, ktorú si buď spletiete sami, alebo ponúkame už hotové spletené základy, ku ktorým stačí dokúpiť spájacie krúžky.

DDD07638  DDD07620

Vrstvené šperky sa však nemusia niesť len v duchu minimalizmu. Technicky vzaté, vrstvené šperky sú všetky doplnky, ktoré majú niekoľko rôznych radov. Ak máte teda radi aj iné štýly, ako je napríklad boho, môžete si vytvoriť mnoho zaujímavých doplnkov. Vytvorte si napríklad náramok s božím okom a doplňte ho ďalšími náramkami s podobnou spirituálnou či etnickou tematikou, ako je hamsa alebo strom života. Vo vrstvení nie sú žiadne obmedzenia a platí tu pravidlo „čím viac, tým lepšie“.

Aj náhrdelníky v sebe môžu prepájať rôzne komponenty, farby a vzory. Nechajte sa inšpirovať a skombinujte napríklad náhrdelník s decentnými Amoracast komponentmi a kryštálom v tvare kvapky SWAROVSKI s náhrdelníkom, ktorý v sebe kombinuje podobné komponenty s pridaným strapcom. Oba náhrdelníky sú v krásnej modrej farbe, ktorá bola vyhlásená farbou tohto roka, a spoločne okrášlia nejeden váš outfit.

Ak by ste sa radi dozvedeli viac o trende vrstvených náramkov, pozrite sa do rozcestníka, v ktorom nájdete aj návodové video.

DSC03686

Čo za to?

Svoju augustovú korálikovú chvíľku si môžete vychutnať len pre seba. Ale tiež nám môžete ukázať vaše doplnky, ktoré ospevujú prírodu, a zapojiť sa tak do súťaže o super korálikové ceny!

Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Každý mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Pravidlá nájdete tu.

Všetci traja sa môžu tešiť na balíček korálikov a víťaz mesiaca navyše na poukážku 20 € na nákup korálikov podľa svojho výberu.

Ak sa budete svojimi doplnkami chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, ak fotku označíte #vyzvaodkoralok a #inspiraciaodkoralok

DSC09942

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Příjemné prostředí a ochotná prodavačka