Júlová VÝZVA – Šperk na cesty

Júlová VÝZVA – Šperk na cesty 01.07.2020
Leto je tu v plnom prúde a s ním aj poriadne výletovanie. Či už plánujete dovolenku v zahraničí alebo potulky naším krajom, vytvorte si unikátny amulet na cesty!

Ako na to?

Ste dušou cestovateľ a radi by ste to o sebe prezradili svetu? Nie je nič ľahšie, než si vyrobiť šperk, ktorý hovorí za vás. Ak ste úplný začiatočník alebo sa nechcete púšťať do zložitých výtvarných kreácií, odporúčame vám vybrať si jeden z krásne farebných základov na náramok z nylónovej Shamballa šnúry. Základ je už spletený, a teda vám ostáva si len vybrať jeden z desiatok komponentov s cestovateľským motívom. Pozrite sa napríklad na nové OmegaCast komponenty pozlátené 24-karátovým zlatom s krásnou smaltovanou úpravou. Ak ste milovníkmi mora, nezabudnite na kategóriu TierraCast príveskov, ktorá ponúka aj motív kotvy, ktorý je obľúbený medzi mužmi, a niekoľko druhov mušlí na dámske náramky.

DSC00565

V jednoduchosti je sila a minimalizmus letným doplnkom len prospieva. Spojenie strieborných a pozlátených náramkových základov so spájacím dielom je veľmi efektné a zvládne ho skutočne každý. Spájacie diely ponúkame nielen v striebre, ale tiež pozlátené žltým a ružovým zlatom. Nechajte sa inšpirovať napríklad návodom na jednoduchý náramok s božím okom alebo nazarom, ktoré vás bude ochraňovať, a to nielen na cestách.

DSC03252

Ak sa bavíme o amulete na cesty, nesmieme za žiadnu cenu opomenúť preslávené koráliky z Rudrakshe. Rudraksha je prírodné semienko z posvätného stromu a v Indii je úplne bežné, že ak niekto cestuje, dostane tento drevený náramok, aby ho na cestách opatroval. Verí sa, že Rudraksha dokáže vytvoriť ochranný štít okolo svojho majiteľa a odvracia negatívnu energiu. Navliecť ju môžete úplne jednoducho na elastomer a doplniť ju obľúbenými komponentmi podľa vášho vkusu. Rudrakshu nemusíte nosiť len na náramku, vytvorte si napríklad tieto krásne náušnice s novými OmegaCast spájacími dielmi alebo sa pozrite do Inšpiračnej galérie na desiatky ďalších návodov.

Pre viac detailných informácií o tom, aké všetky pozitívne vlastnosti Rudraksha má a ako sa čistí, sa pozrite do nášho špecializovaného článku.

DSC01629

Čo za to?

Svoju júlovú korálikovú chvíľku si môžete vychutnať len pre seba. Ale tiež sa nám môžete pochváliť vašimi originálnymi šperkami s letnou tematikou a zapojiť sa tak do súťaže o super korálikové ceny!

Stačí ním na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Každý mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Pravidlá nájdete tu.

Všetci traja sa môžu tešiť na balíček korálikov a víťaz mesiaca navyše na poukážku 20 € na nákup korálikov podľa svojho výberu.

Ak sa budete svojimi doplnkami chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, ak fotku označíte #vyzvaodkoralok a #inspiraciaodkoralok

DSC09967