Extol

Extol Extol je značka, ktorá sa sústredí na domácich majstrov, ktorí chcú mať kompletnú a spoľahlivú výbavu za dobrú cenu. Ak si radi doma opravujete veci sami alebo potrebujete náradie na pomoc s vašou šperkárskou tvorbou, Extol sa zameriava na pomôcky, ktoré vám stopercentne pomôžu. Táto česká značka sa pýši nielen vysokou kvalitou náradia, ale aj viac než 3000 dostupnými produktmi, ktoré vybavia vašu dielňu za dobrý peniaz

Výbava nielen do každej domácnosti

Extol je značka zaoberajúca sa veľmi širokou škálou zákazníkov. Ich cieľom je priniesť každému majstrovi možnosť zakúpiť si plnú a kvalitnú výbavu za nízku cenu. Vďaka tomu sa špecializujú nielen na malých domácich majstrov, ale aj na profesionálov a dokonca na ťažké stroje, ktoré musia prechádzať veľmi prísnymi záťažovými testami. Tieto tri rady rozdeľujú pod názvy Extol Craft, Extol Premium a Extol Industrial. Vďaka tomu, že sa tento výrobca zameriava aj na skutočne kvalitné stroje, si môže byť zákazník istý, že rovnakú starostlivosť vkladajú aj do malých domácich strojov a pomôcok.

 

Extol Craft

Extol Craft je rad určený priamo pre domácich majstrov, ide teda o triedu, ktorá sa špecializuje na “hobby” pomôcky, od skrutkovačov po ručné aku brúsky a vŕtačky, ktoré sa budú hodiť na každú domácu situáciu, a tiež pri tvorbe šperkov a ďalších dekorácií. V tomto rade nájdete aj praktické pinzety s LED svetlom, držiak s lupou, ktorému sa hovorí „tretia ruka“, patričné nadstavce na brúsku a vŕtačku, špecializované skrutkovače na hodinky, taviace pištole s farebnými aj transparentnými tyčinkami a ďalšie náradie, ktoré vám zjednoduší prácu. To všetko za veľmi priaznivú cenu.

Extol Lady – sada náradia pre ženy

Extol prišiel na trh s nápadom vytvoriť náradie pre všetky ženy, ktoré si chcú domácnosť opraviť samé, ale zároveň si pri tom chcú pripadať žensky. Ich tím tak navrhol špecializované náradie v ružovej farbe, s ktorým si žena môže stále pripadať žensky, a zároveň sa cítiť nezávislo. Ružové náradie je veľmi populárne nielen vďaka svojej farbe, ale aj vďaka tomu, že špecializované kufríky a puzdrá s náradím obsahujú veľmi kvalitnú a obsiahlu výbavu, s ktorou môžete ľahko opraviť nielen rozbitý šperk, ale napríklad aj utiahnuť skrutky na nábytku.

  

Zoradiť podľa: Počiatočné zoradenie / Zoradiť podľa ceny /

1 2