Expertom na náramky za pár minút alebo sprievodca základnými druhmi náramkov.

27.02.2019
Náramky z módy nikdy nevyjdú, avšak vybrať ten správny občas môže dať pekne zabrať. Ale s týmto článkom sa po jeho prečítaní z každého stane odborník na základné druhy.

NÁRAMKY NA ELASTICKOM MATERIÁLI 

 

Výroba týchto náramkov zaberie doslova len pár minút. Stačí si vziať elastickú lycru, pár vybraných korálikov a jedinečný šperk je na svete. Tieto náramky si skvele rozumejú s rôznymi bižutérnymi komponentmi, ktoré jednoduchý dizajn krásne ozvláštnia. Stačí pridať strapec, strieborné koráliky či prívesky alebo pridať trochu trblietania so Swarovski elementmi.

A malá rada na záver - pri ukončovaní (uzlíkovaní) náramku kvapnite na spoj sekundové gélové lepidlo, aby sa šperk nerozkotúľal.


6a

MALA NÁRAMKY

 

Náramky so sklenenými korálikmi Mala sú nielen duchovnou pomôckou, ale veselými farbami rozžiaria každý outfit. Mala koráliky kombinujte s korálikmi z exotických drevín a minerálovými korálikmi. Môžete ich doplniť aj ozdobnými medzidielmi či pridať hodvábny strapec.


01

NÁRAMKY SO SWAROVSKI KOMPONENTMI 

 

Snáď neexistuje žena či slečna, ktorá by sa pri vyslovení tohto slova nepousmiala. Komponenty a koráliky tejto značky disponujú najvyššou kvalitou spracovania a ich trblietanie nenechá žiadnu dámu chladnou. Náramok v kombinácii s týmito korálikmi je vhodný ako na špeciálne príležitosti, kde sa chcete blysnúť nevšedným doplnkom, tak aj na bežné nosenie, ak chcete svoj outfit ozvláštniť. Skvele sa kombinujú so striebornými a pozlátenými retiazkami či komponentmi v rovnakej farbe.

DDD07549

NÁRAMKY NA PAMÄŤOVOM DRÔTE 

 

Zvládne ich aj úplný začiatočník. Skvele doplnia každý boho outfit, a čo je ešte lepšie, nikdy nestratia svoj okrúhly tvar!

Jeho výroba je bleskovou záležitosťou, stačí zvoliť počet otáčok pamäťového drôtu, ktoré budete nosiť na zápästí, a farebnú škálu korálikov. Nebojte sa vyberať od minerálových korálikov a zlomkov cez brúsené koráliky až po jemný rokajl či kovové komponenty.


2b

JEMNÉ NÁRAMKY S RETIAZKOU A STRIEBORNÝMI KOMPONENTMI 

 

Náramky so striebornými komponentmi patria medzi nesmrteľné kombinácie a potešíte nimi ako milovníka luxusných kúskov, tak aj nežnú vílu. Ak nemáte veľa času, stačí vybrať retiazku a pridať k nej prívesok v rovnakej farbe, ktorý vypovedá o danej osobe, a originálny darček je na svete.


#336_1720x860_uvodni1

VRSTVENÉ NÁRAMKY 

Príslovie, že menej je viac, je v trendoch náramkov už dávno za zenitom. Ba naopak, čím viac sa ich na vašom zápästí objaví, tým lepšie. Kreativite a kombináciám sa medze nekladú, môžete si na ruku naskladať náramky jednoduché s použitím jedného druhu korálikov, alebo môžete materiály, veľkosti a farby striedať. Vždy budete mať na ruke malé umelecké dielo zladené s vaším štýlom.

Na vrstvené náramky sa ako navliekací materiál najlepšie hodia strieborné retiazky doplnené príveskami a korálikmi v rovnakej farbe kovu. Ku nim pridáte jednoduché náramky na elastickej lycre doplnené brúsenými, drevenými či minerálovými korálikmi. A ak máte šikovné ruky a voľnú chvíľku, upleťte si shamballa náramok a docielite tak nevšednú kombináciu.

DSC06375