DIY darčeky pre ženy

DIY darčeky pre ženy 05.11.2019
Iba máloktorá žena neocení pekný šperk. Aj keď si treba najskôr zistiť, čo pre koho „pekný šperk“ znamená. Je to šperk v duchu minimalizmu, s etnickými prvkami alebo trebárs v boho štýle? To odporúčame zistiť ešte predtým, než sa pustíte do výroby tohtoročných vianočných darčekov.

Náušnice so strapcami

Strapce sa už niekoľko sezón vyhrievajú na výslní popularity. Či už v podobe rozmarných strapcov v boho šperkoch, v tradičných mala náhrdelníkoch alebo v elegantných dlhých náušniciach, ktoré lichotivo orámujú tvár. Vybrať si môžete zo strapcov bižutérnych aj strapcov s koncovkou z rýdzeho striebra. Vďaka nim vytvoríte skutočne luxusný šperk, ktorý kvalitou zodpovedá šperku zo zlatníctva.

60039

Jednoduchý postup – množstvo variantov. Skombinujte motív spájacieho dielu, farbu strapca a obľúbený kov.


Okrúhle náušnice

Malé aj veľké, kruhy hlásia svoj návrat. Kruhové náušnice môžete vyrobiť behom niekoľkých minút. Vďaka tomu, že kreoly – kruhový základ, na ktorý sa navliekajú koráliky a komponenty – stačí na konci zľahka zakvapnúť lepidlom a zatlačiť, to nie je žiadna veľká veda. Najdôležitejšou úlohou je popustiť uzdu fantázii v tom, čo všetko môžete na náušnicový základ zavesiť.

60041

Všetko potrebné na náušnice na fotke sme vám spísali v návode.


Náramky z brúsených minerálov

Exkluzívnou novinkou tohto roku sú brúsené minerály. Potešia každú ženu, ktorá si zakladá na originalite. V ich plôškach sa úžasne odráža svetlo a vďaka tomu ešte viac podčiarkujú krásu drahého kameňa.

60037

Môžete navliecť jeden alebo rovno dva a vyrobiť sadu. Elegantný náramok z kovových korálikov sa skvele dopĺňa s minerálovým náramkom. Obidva sú totiž z brúseného amazonitu.


Náramky so spájacími dielmi

Jednoduchý a efektný šperk vytvoríte pomocou náramkových základov a spájacích dielov. Oboje je vyrobené z rýdzeho striebra Ag 925. Zlatý variant je pozlátený 24kt zlatom, rose gold potom 18kt ružovým zlatom. Stačia ploché kliešte a za 3 minúty máte hotovo.

60038

Vložiť spájací diel do náramkového základu je tak jednoduché, že k tomu ani nepotrebujete návod.


Náramky z minerálov a exotického dreva

Verí sa, že minerály aj exotické dreviny majú pozitívne účinky na náš organizmus. Vyrobiť tak môžete šperk, ktorý bude nielen pekný, ale bude to tiež talizman s konkrétnym účinkom. Aby ste sa lepšie orientovali, pripravili sme pre vás sprievodcu drahými kameňmi aj exotickými drevinami.

60040

Návod


náhrdelník dlhý


náhrdelník krátky


Toto zvládne skutočne každý!

Bojíte sa, že zaviazať uzlík je nad vaše sily? Tak potom je dobrým riešením darčekový poukaz. Vyberie si sama a k spokojnosti už nič ďalšie netreba. Hodnota záleží len na vás – ponúkame 20 €, 30 € aj 50 €.


Vždy sa riaďte tým, čo má rada žena, ktorú chcete obdarovať. Ak by ste radi videli ešte trochu inšpirácie, máme odporúčania na skvelé darčeky pre maminu, babičku aj kamarátku.

Užite si spoločne #vianocezosrdca a dajte nám vedieť, čo ste vyrobili. Nájdete nás na Facebooku aj Instagrame.

Návody na šperky z tohto článku