DIY darčeky pre mužov

DIY darčeky pre mužov 04.11.2019
Presvedčenie, že mužov majú zdobiť skôr jazvy než šperky, už našťastie dávno pominulo. Aj na mužných zápästiach dnes nájdeme náramky. Len je potrebné k nim pristupovať trochu inak než ku šperkom dámskym. Musia byť masívnejšie, aby na širšom zápästí boli viditeľné, a aby zároveň aj niečo vydržali. Vyrobte pre svojho/svojich muža/mužov tento rok pod stromček darček, ktorý nečakali!

Exotické drevo

Exotické drevo v sebe snúbi prírodný materiál a (vraj aj) blahodarné účinky. Vyberte pre svojho muža to správne drevo podľa nášho sprievodcu. Skombinovať ho môžete napríklad s minerálmi. Aj keď ide o šperk pre mužov, nebojte sa využiť tiež ich brúsený variant.

 

60225

 

Neviete si predstaviť, ako by taký náramok mal vyzerať? Máme pre vás celú sekciu inšpirácie!


Shamballa náramok

Viete, že je obdarovaný veľmi praktický muž a zakladá si na efektivite? Buďte efektívni aj pri výrobe darčeka! Náramok zo shamballového základu máte hotový doslova za 2 minúty. Stačí vám z každej strany pripojiť k vybranému spájaciemu dielu krúžok. Plochými kliešťami ho zacvaknete do shambally a je hotovo.

 

60033

 

Básni aj ten váš o tom, že by si kúpil nový bicykel? Toto prianie môžete splniť celkom jednoducho.


Náramky pre športovcov

Fanúšika aj aktívneho športovca poteší náramok s motívom jeho obľúbeného športu. Futbal, basketbal, volejbal, beh aj fitness. To všetko môžete do svojho šperku zapojiť vďaka tematickým komponentom. S takým darčekom rozhodne zabodujete!

 

60226

 


Bájne motívy a zvieracie symboly

Talizmany sú založené na bájach, legendách a magických vlastnostiach, ktoré prisudzujeme predmetom alebo zvieratám. Dokonca sme pre vás na túto tému pripravili článok. Darujte mu šperk, ktorý bude obsahovať jeho obľúbený symbol. Vďaka tomu, že ho vyrobíte s láskou, bude taký talizman určite omnoho účinnejší.

 

60451

 

Lev a tigrie oko sa v šperku nebijú. Naopak, tvoria v náramku vcelku harmonickú kombináciu.


Pre veľkých chlapcov

Rovnoprávnosť nerovnoprávnosť, sú skrátka motívy, ktoré sa viac páčia pánom než dámam. Podarilo sa nám našu zbierku strieborných príveskov a spájacích dielov rozšíriť o motívy, ktoré zaujmú nielen strelcov a motoristov. Všetko z rýdzeho striebra Ag 925, takže ak si zakladá na kvalite, nebude sklamaný.

 

60227

 

Čo trebárs taký náramok z hematitu doplnený poriadnou nábojnicou?


Minimalistické náramky

Nevyžíva sa vo vzoroch, farbách ani výrazných doplnkoch? Vôbec nevadí. Pri výrobe šperku sa skrátka riaďte heslom „menej je viac“. Jednodruhový náramok z minerálu s jednoduchou striebornou ozdobou bude tým pravým. Ak by ste sa chceli odviazať, môžete medzi minerály vložiť niekoľko guľôčok exotického dreva.

 

60034

 

V jednoduchosti je krása – pozrite sa, ako sme sa toto heslo pokúsili naplniť v náramku s minerálmi a rudrakshou.


Extravagantné náramky

Zaujíma sa o všetko okolo seba vrátane módy? Nie je problém. Zapojte svoju kreativitu a vyrobte šperk, ktorý na prvý pohľad upúta. Vložte do šperku napríklad niekoľko korálikov SWAROVSKI v tmavých odtieňoch. Pohrať sa môžete napríklad aj s kontrastom lesku a matu minerálnych korálikov.

 

60228

 

Že SWAROVSKI nie je nič pre chlapov? Omyl! Presvedčte sa sami trebárs v tomto návode.


Darček pre muža je vždy ťažké vymyslieť… Či už je to partner, ocino, dedo alebo brat. To, čo chcú, si väčšinou sami kúpia. A ten zvyšok im veľa radosti nespraví. Veríme, že s ručne vyrobeným šperkom to ale bude inak. Užite si spoločne #vianocezosrdca a dajte nám vedieť, čo ste vyrobili. Nájdete nás na Facebooku aj Instagrame.

Návody na šperky z tohto článku