Červená inšpirácia + súťaž

Inšpirujte sa na tvorenie červených šperkov a zapojte sa do súťaže až o 20 €.
Červená inšpirácia + súťaž

Sobota, 1. máj 2021

Svoju červenú korálikovú chvíľku si môžete vychutnať len pre seba. Ale tiež nám môžete ukázať vaše doplnky a výtvory v červených tónoch a zapojiť sa tak do súťaže o super korálikové ceny!

Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Aj tento mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Pravidlá nájdete tu.

Dvaja sa môžu tešiť na balíček korálikov a víťaz mesiaca na poukážku 20 € na nákup korálikov podľa svojho výberu.

A kde hľadať inšpiráciu? 

Ako inak začať tento článok, než tým, že máj je lásky čas… A k láske neodmysliteľne patrí symbol srdca, ideálne červeného. Či už sa chcete pochváliť šperkom vytvoreným na schôdzku pod čerešňou, iným doplnkom alebo dokonca dekoráciou z korálikov a komponentov červenej farby, naša májová výzva je tou ideálnou príležitosťou! :-)

Červené farba je často braná ako signálna (rovnako ako žltá, ktorá bola témou aprílovej výzvy). Je chápaná ako signál na zastavenie na križovatke, objavuje sa na rôznych značkách alebo piktogramoch. Kvôli tomu je teda často vnímaná ako farba varovná. A pri tomto význame môžeme zostať aj čo sa týka šperkov. Tie na seba totiž vďaka tejto farbe upútajú bezpochyby pozornosť, mnohokrát okorenenú pochvalou krásneho doplnku.

V čínskej kultúre je táto farba symbolom šťastia a farbou života, jej symbolika sa však premieta do mnohých ďalších sfér života. Trebárs v Číne je zvykom dávať peňažné dary v červenej obálke a červená je aj obľúbenou farbou svadobných šiat. Existuje celý rad odtieňov červenej farby, ktoré majú v tejto ázijskej kultúre svoje špecifické pomenovania a významy. Okrem farby cnosti, pravdy a úprimnosti symbolizuje aj bohatstvo.

Viac o červenej farbe a o tom, ako pôsobí na ľudskú psychiku, sme spísali v špecializovanom článku, ktorý si môžete prečítať tu.

Nájdite si tie správne komponenty na váš červený projekt:

Nezabudnite ani, že 9. mája sa oslavuje Deň matiek. Inšpirujte sa teda v našej Inšpiračnej galérii a vytvorte nejaký šperk trebárs práve ako darček pre maminku.

Nájdete tam napríklad návody s témou lásky a srdiečok: 

alebo ďalšie návody napríklad na:

Určite ale preskúmajte aj ostatné návody. Možno objavíte tú pravú kombináciu pre váš originálny šperk v červenej farbe. Tak teraz už viete všetko a môžete sa pustiť do tvorenia a my sa naozaj tešíme na Vašu tvorbu! <3

Ak sa budete svojimi červenými doplnkami chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, ak fotku označíte #vyzvaodkoralok a #inspiraciaodkoralok.

Súvisiace články

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Luxusný prívesok SWAROVSKI ako darček

Len do rozdania zásob máte možnosť získať kúsok z luxusného pokladu plného SWAROVSKI príveskov, ktorý našiel pán Korálik v našom sklade!

Čítať viac

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

5 tipov na tvorenie v bielej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v bielej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej januárovej výzvy!

Čítať viac

Výzva od Korálok 2021

Výzva od Korálok 2021

Poďte sa spolu s nami obzrieť za minulým rokom a 10 súťažnými výzvami od Korálok! >>>

Čítať viac

Všetko skladom je ihneď na odoslanie
Výhodné spôsoby doručenia na Slovensko
České lokálne výrobky
Zvýhodnená cena väčších balení

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 512+ recenzií - zobraziť všetko

Overený zákazník
Utorok, 25. Január 2022

100%

Výběr v klidu domova, široká nabídka, rychlé dodání

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

vždy bylo vše v pořádku

+ obchod, kde vždy seženu všechno, co potřebuji

- někdy cena

Overený zákazník
Pondelok, 24. Január 2022

100%

Rychlost