Amoracast

Amoracast Amoracast je výrobca kvalitných strieborných komponentov, ktoré potešia nielen milovníkov moderných minimalistických tvarov, ale tiež tých, ktorých zaujíma vysoká kvalita a dlhá životnosť svojich šperkov. Amoracast komponenty sú v ponuke nielen zo striebra 925/1000, ale tiež vo variante pozlátenom 14kt zlatom. Svojím prevedením a tiež inovatívnymi tvarmi, ktoré idú ruka v ruke s novými trendmi, sa tak stáva tento výrobca čoraz viac populárnym v odvetví šperkárstva.

Inovácie na poli šperkárstva

Napriek tomu, že zakladateľka značky Amoracast vyštudovala financie a ekonómiu, z ktorých získala diplom, vždy tušila, že jej skutočnou vášňou je umenie. Namiesto korporátneho sveta sa nakoniec vrátila k svojmu koníčku a 15 rokov sa zameriavala na dizajn a výrobu šperkov s drahými kameňmi. Od tejto práce sa nakoniec dostala aj k dizajnu strieborných komponentov, keď zistila, že trh neponúka tvary, aké by si predstavovala. Z nového hobby sa čoskoro stalo výnosné podnikanie, keďže tieto dizajny začala predávať ďalším šperkárskym značkám, až sa nakoniec rozhodla vytvoriť vlastnú značku – a tak vznikol Amoracast.

 

Doplnky, ktoré si stoja za svojou kvalitou

 

Amoracast sa hrdo hlási ku kvalite svojich komponentov, ktoré sa vždy budú skladať z 92,5% striebra. Za túto mierku ručia, rovnako ako za to, že svoje komponenty neustále testujú v laboratóriu, aby si mohli byť sami stopercentne istí, že ich zákazníci dostávajú, čo si kupujú. Spolupracujú len s továrňami, ktoré spĺňajú medzinárodné obchodné štandardy a zaručujú svojim zamestnancom bezpečné pracovné podmienky a spravodlivú odmenu.

 

 

Strieborné šperky vermeil

Amoracast ponúka okrem strieborného variantu tiež prevedenie vermeil. Ide o techniku, kedy sa komponent, ktorého základom je striebro 925/1000, potiahne tenkou vrstvou zlata. Toto zlato musí bať minimálne 10kt. Amoracast však ponúka prívesky, spájacie diely, náušnicové ramienka a koráliky s pozlátením 14kt zlatom. Táto technika je obľúbená predovšetkým preto, že ak by sa pozlátenie časom ošúpalo, tak stále zostáva kvalitný šperk z vzácneho kovu namiesto obyčajnej bižutérie.

 

 

         

 

Luxusný dizajn za dobrú cenu

 

Amoracast sa skutočne môže pýšiť rozmanitosťou rôznych tvarov, od komplikovaných výjavov, ako sú vtáčiky na vetvičkách, po minimalistické organické dizajny. Okrem toho sa väčšina dá použiť na niekoľko rôznych druhov šperkov. Prívesky a spájacie diely tak ľahko využijete ako náušnicové ramienka a naopak. Z rovnakých komponentov si tak môžete ľahko poskladať niekoľko rôznych doplnkov, ktoré budú vždy originálne. Šperky sú tiež cenovo dostupné a ich materiál vám zaistí ich dlhú životnosť.

 

Motív pre každého

 

Páčil by sa vám vrstvený náramok alebo boho náhrdelník? Máte radi neopracované nepravidelné šperky alebo chcete náušnice, ktoré o vás budú hovoriť, že ste dušou romantik? Amoracast ponúka niekoľko rôznych tvarov obľúbeného lotosu, sakury a tiež ďalšie prírodné a kvetinové motívy. V ponuke nájdete aj jednoduché kruhy, kosoštvorce alebo neurčité motívy, ktoré zavedú vašu fantáziu, kamkoľvek sa jej len bude chcieť. Vybrať si môže skutočne každý a vďaka rozmanitosti sortimentu tieto komponenty ľahko skombinujete s čímkoľvek, od luxusných SWAROVSKI korálikov alebo perál po populárne korálky z minerálov.

 

    

 

 

Produkty tejto značky nájdete v týchto kategóriách zobraziť skryť

Zoradiť podľa: Počiatočné zoradenie / Zoradiť podľa ceny /

1 2 3 4 5